Sayfa 542/670 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Kimseye gaza getirmek istemiyorum ama size şunu soyleyeyim tahtada tek başıma savaşıyorum ve size bir söz bu hisseyi bügün Artı kapattrımassam bir daha forumda yazmam beceremedim demektir arkamdan istediğinizi konuşabilirsiniz
    gedikten alım yapan cengaver sizmisiniz yoksa...

2. maşallah diyelim sol tarafı gedikteki yiğit alımlarla doldurdu. niyeti ciddi inşallah artı kapattırır...

3.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Kimseye gaza getirmek istemiyorum ama size şunu soyleyeyim tahtada tek başıma savaşıyorum ve size bir söz bu hisseyi bügün Artı kapattrımassam bir daha forumda yazmam beceremedim demektir arkamdan istediğinizi konuşabilirsiniz
    Kimle savaş içindesiniz anlamadım Relax olmak lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Kimle savaş içindesiniz anlamadım Relax olmak lazım.
    kağıdı satanlarla savaş içinde kiminle olacak ki başka. yat fin ve global sürekli satıyor bu arkadaşta bu malları karşılayıp artı kapatmanın savaşı içinde...

5.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Artı derken 38.02 mi yani.madem o kadar gücün var 39 kapa da görelim heybetini

6. işin gerçeğiyle yüzleşmemiz gerekirse;satılan ilk yer kadar ikinci yer de aynı paralelde bir fiyata satılırsa hisse başı kasaya hisse başı 35 tl para girer.geçen yıl hisse 5 tl idi.bu artışla 40 TL hisse başı normal değerdir.yukarısı bonus aşağısı zarar olur

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Artı derken 38.02 mi yani.madem o kadar gücün var 39 kapa da görelim heybetini
    şu an izlediğim kadarı ile yapabilecek güçte... sol tarafa kale suru gibi oldu maşallah...

8. Nereden izliyorsunuz şunu. Mantriks mi? Buraya da atabilir misiniz?

Sayfa 542/670 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •