Sayfa 877/1000 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Benim psikolojimi çevrem bozuyor sanırım. O coinci arkadas çok yakınım mesela herifle gidip E class alıp çıkıyoruz sanki bir şey olmamış gibi. Diğerleri desen öyle. Villa sitesi yapalım dedik 2.5m filan maliyet çıktı benim dışımda 9 kisi e iyiymiş ucuza geliyor başlayalım filan diyor

Onlara göre baya baya baya geride kalıyorum abey göreceli olarak. Değilse hep şükrediyorum her şeyden önce şükretmek lazım al iste bir saniyede yerin altında kalmak var ölümlü dünya.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Gören de asgari ücretle çalışıp, aile geçindirmeye çalışıyorsun sanır...aylık gelir ve varlık olarak %1 e girersin, ne 5-0 ı...senin sağlam bir sopa yemen lazım...bence sahip olduklarının kıymetini bil.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

tkuru yuzde 1500... verdi koskoca sise yuzde 5 3 7 nin lafimi olur yuzde yuz versin dolar bazinda zarardayiz..sise dustu zarar dolar yukseldi zarar..

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Benim psikolojimi çevrem bozuyor sanırım. O coinci arkadas çok yakınım mesela herifle gidip E class alıp çıkıyoruz sanki bir şey olmamış gibi. Diğerleri desen öyle. Villa sitesi yapalım dedik 2.5m filan maliyet çıktı benim dışımda 9 kisi e iyiymiş ucuza geliyor başlayalım filan diyor

Onlara göre baya baya baya geride kalıyorum abey göreceli olarak. Değilse hep şükrediyorum her şeyden önce şükretmek lazım al iste bir saniyede yerin altında kalmak var ölümlü dünya.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin işin de zor
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. doğru, tkuru 1500 verdiyse şişenin 5500 vermesi lazımdı... kısmet bu işler...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Benim psikolojimi çevrem bozuyor sanırım..
    arkadaş çevreni değiştir, daha ucuza gelir...

Çık Dow çıkıla.
    Çıkıla Dow.. Çık.

7. Neden yükselsin...
     Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    abd kim secilirse secilsin dow endeksin eksi olmasi icin sebeb nedir..gelen baskan yeni bir seyler yapmak icin geliyor yikmak icin gelmiyorki..surekli dusecek algisi neden..trump secildigi gun panik yaptilar endeksleri o gun bugundur durmadan yukseldi pandemi olmasa 30 devirecekti..
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by edipler Yazıyı Oku
    Neden yükselsin...
    çünkü paydasında TL var...

Sayfa 877/1000 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •