Sayfa 582/746 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Tekrar kanal içine girmesi hoş olmadı fibo sev. takip edilmeli.

2. Bugün sanki covid salgını sorunu çözülmüş gibi fiyatlama oldu borsamızda.Yarın yine sorunlar önümüzde duruyor olacak .Şapkayı önümüze koyup düşünme zamanı
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Salı gününden bugüne takas değişimi. Piyasa resmen üstüne atlamış hissenin. Birileri hatalı ama kim yorumu size bırakıyorum.

Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

4. Yılı hatırlamıyorum herhalde üç dört yıl önce kozaa 2 tl cıvarında yatay gidiyor ve yatırımcısını bıktıran ,lanet okutan bir hisse iken 1,93 den vermiştim.Sonra hareket 8 lere kadar gitmişti.BU GÜNLERDE NE YAPSA ARTMIYOR.Hisse üzerinde öyle bir baskı var ki,sanayi şirketleri giderken düşüyor,bilançoyla gitmiyor,bankalar furyasında anormal düşüyor.Nedensiz yine düşüyor.O geçmiş günlerdeki spec baskısını hissettim bugün.Tarih tekerrürmü edecek göreceğiz
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Selamlar eski dostlara..
    ..koza altın ..son dakika... Altın rezervi müjdesi! Çıkarılması için harekete geçildi

https://www.milliyet.com.tr/galeri/s...ildi-6353267/8

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Selamlar eski dostlara..
    ..koza altın ..son dakika... Altın rezervi müjdesi! Çıkarılması için harekete geçildi

A.S. Hoşgeldin...

Karın ağrısı belli oldu! Son 2 günde CITYBANK YABANCI' nın net sattığı miktar 1.189.839 adet. Buna ilaveten, CITYBANK takası Mayıs 2019 tarihli rakama düştü. Ekte Citybank yabancının takas grafiğini görebilirsiniz. Alan ise piyasanın alayı ve emeklilik fonu. Afedersiniz ama "nerde çokluk, orda bokluk" demiş atalarımız.

Ayrıca, hisse fiyatı öyle bir yerde duruyorki tedirgin olmamak imkansız. 200 günlük hareketli ortalama bugün itibariyle 12.15' te. Buradan veya 12.13 lerden dönmesi gerek. Dönmezse altı bomboş maalesef.

Aşağıda ise Fibonacci düzeltme oranlarına ait grafik yer alıyor. Durduğu yere dikkat lütfen.

Son düzenleme : Oğuz Çelikdemir; 13-11-2020 saat: 09:51.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Selamlar eski dostlara..

Selam başkan
    Ev al ak için kıssaları satmıştın diye hatırlıyorum
    Geldin mi yine kozaaya

Sayfa 582/746 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz