Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/1003 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    tkf %8 taşıyormuş. Ben de şaşırmıştım çok eksi diye. Teşekkürler bilgi için.
    Rica ederim bol kazançlar

USD dün verdiğini neredeyse geri aldı.

Merkez kur kaç açıklanmıştı?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    USD dün verdiğini neredeyse geri aldı.
    Muhtemelen kamu bankaları falan da pozisyonlarını kapatmaya başlamıştır. Açıkçası önemli olan yatay bantta hareket etmesi, 7,40-7,70 hareketler normal, 7,40 altına sarkmadıkça halen yükselen trend içerisindeyiz. Bence hepimizin hayrına olan, kurun düşmesi falan değil, oynaklığının azalıp, öngörülebilir ve stabil olması. Yıllıkta da enflasyon oranları civarında yükselmesi.

Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Muhtemelen kamu bankaları falan da pozisyonlarını kapatmaya başlamıştır. Açıkçası önemli olan yatay bantta hareket etmesi, 7,40-7,70 hareketler normal, 7,40 altına sarkmadıkça halen yükselen trend içerisindeyiz. Bence hepimizin hayrına olan, kurun düşmesi falan değil, oynaklığının azalıp, öngörülebilir ve stabil olması. Yıllıkta da enflasyon oranları civarında yükselmesi.
    Aynı şekilde katılıyorum size meesut bey. Volatilite öngörünürlüğü önler ve çok daha fazla zarar verir piyasalara. Bugünkü hareket yabancı hsyf yatırımı yapmış bir kişi olarak benim bile hiç hoşuma gitmedi açıkçası. 7.70 direncine çok hızlı dokunduk.

bende aynı fikirdeyim, lakin seviye farklı. 7-7.20 arasına oturtacak dolar seviyesi için, vatandaşı dolar satmaya teşvik edecek banka faizi gerekli.vatandaş satışa ikna olursa ekonomide başka konulara odaklanılabilir. başka türlü merkez bankası başkanı, maliye bakanı tekrar değişir.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Merkez kur kaç açıklanmıştı?
    Dün 7,6699
    Bugün 7,5785

8. Mac fonu, Haydar Acun röportaji ilk bölümü, youtube hayat ve yatırım kanalında.

Sayfa 62/1003 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •