Sayfa 95/996 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    hayırlı olsun

bende 1500 leri 2400 point karla verdim emme elde mal kalmadı

yukarı tepmezse kötü ellerim bomboş ...

ben sabah açılışta hafif teper orda shortları artırırım diyordum emme direk aşşa gap işimi bozdu emme eldekilerde iyi karla giti

bakalım biraz teperse yerine koyacam
    Tebrikler, sizede hayırlı olsun..

2. Adamlar cuma günü ortada hiç bir sebep yokken 10 dakikada neredeyse 2000 puan yukarı aldılar ve çoğu stopu patlattılar bence, aşağı inecekken bile eziyet çektirip üstünden atmaya çalışıyor

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Allah'ım, kinden ve kiberden, küfürden, fasıklıktan, ayrılık ve ihtilaftan, nifaktan, gösterişten ve riyadan sana sığınırım....

Amin inşallah..

4. Bist işi böyle işte olduğu zaman değil görmek istediği zaman görür ellerinde mal olunca bişi görmezler size verince en ufak şeyi görürler...

5. [IMG][/IMG]

neden büyük resim diyorum ONS AYLIK...

yabancı kurumlar bu onsa everest tepesinde 2300-2500-3000 hedef verdiler bizim yerlilerde hemen onlara uydu kimse sorgulamıyor

büyük resimde nerdeyiz ben onsla ilgilenmem bir arkadaşım vardı onun için bakmıştım ons yolun sonu demiştim 2060 larda

sonuç ortada ben 1804 aldım 1814 sattım 1805 aldım 1800 stop günlükte tepkiye oynadım olmadı
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Allah razı olsun arkadaşlar
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun basınız sağ olsun

7. 1470-1480 aralığından short pozisyonda olmama rağmen, endeksin düşmesine şüphe ile yaklaşıyorum. İçimde bir yanardönerlik yapacaklar gibi bir his var.

8. [IMG][/IMG]

dax vadeli saatlik....

daxa tepki geldi bizede gelebilir viop saatlikte doji yapmaya çalışıyor
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Sayfa 95/996 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •