Sayfa 59/157 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Babacan86 Yazıyı Oku
    Ooooppps. Bunu şimdi öğrenmiş oldum. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Ben temettüden arındırılmış olduğunu bilmiyordum. Ozaman temettü almak mantıksız oluyor. 5 yılda dolar alsam ikiye katlardı. Ben %100 kazanmak için standart bir bist 30 hissesine girerim daha iyi bu mantıkla. Hisselerin temettüden arındırılmamış haline bakabileceğimiz bir site varmı özelden atabilirmisiniz? Bütün hesaplamalarım zengin olma hayalim suya düştü
    Zaten temettü dahil edilmiş düzeltilmiş fiyatlara her yıl yeniden temettülerle hisse aldırdığınız için yani mükerrer işlem yaptığınız için böyle bir sorun çıkıyor.

https://report.paragaranti.com/rasyonet_fiyatarsivi.asp

Burdan hşsseyi seçip bakın. Solda düzeltilmemiş o günkü gerçek fiyatı, yanındaki sütunda düzeltilmiş fiyatı var.

2. Babacan yuzde 500 dedi varmi baska

Boyle diyen
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Varmi arttiran ? İsyati acik arttirmaya sunduk

Babacan kardesim seni bizim sayfaya alalim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Varmi arttiran ? İsyati acik arttirmaya sunduk

Babacan kardesim seni bizim sayfaya alalim
    İşyatı geç Ford, tüpraş, traktör ne kadar getirmiş ondan haber ver.. Tofaşı bi kenara koydum

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İşyatı geç Ford, tüpraş, traktör ne kadar getirmiş ondan haber ver.. Tofaşı bi kenara koydum
    Konumuzun ne oldugunu idrak edebildiniz mi ?

Konumuz temettuden gelen parayi extra olarak hesaba katmamak saydigin hisselerle ne alakasi var bu durumun ?

Hirsinizdan konunun disina cikiyorsunuz konuya don konu ne onu bile anladigin supheli tutmus isyati gec bak otekiler yuzde 400 kazandirmis vesaire diosun.

Konu hangi hisse cok kazandirdi konusu degilki

Hirsinizdan ne anlatildigini anlamadan cevap yaziyorsunuz sonra erhan kotu oluyor bi okuyun ya ne konusuyoz

6.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Citybanktan alış yapmış görünen elin gavuru belkide bu ülkenin gavurlarıdır
    Belge var mı ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    son bir yıl bir getirisi yok traktörün bir yıl önce maliyet yapanlar için ayrıca son üç yılda vasat bence,

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Konumuzun ne oldugunu idrak edebildiniz mi ?

Konumuz temettuden gelen parayi extra olarak hesaba katmamak saydigin hisselerle ne alakasi var bu durumun ?

Hirsinizdan konunun disina cikiyorsunuz konuya don konu ne onu bile anladigin supheli tutmus isyati gec bak otekiler yuzde 400 kazandirmis vesaire diosun.

Konu hangi hisse cok kazandirdi konusu degilki

Hirsinizdan ne anlatildigini anlamadan cevap yaziyorsunuz sonra erhan kotu oluyor bi okuyun ya ne konusuyoz
    Tamam güzel kardeşim istediğin cevabı yazayım..dağıtılan temettü kadar ertesi gün hisse eksi açtığı için TEMETTÜNÜN yatırımcıya hiç bi faydası yoktur..hissenizin aldığınız fiyat kadar temettüyü 6-7 yılda geri ödemesinin hisselerinizin piyasa değerini 4-5 e kutlaması tamamen başka faktörlere bağlıdır.büyüme gibi karlılık gibi vs.. Aksi iddaa eden benim gibi odundur..erhan gibi çok bilmiş arkadaşlar bu işin en doğrusunu bilir!!

Sayfa 59/157 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •