Sayfa 179/327 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2613 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. İki kağıttır Şok. Rtalb satmak mantıklı oldu da böyle bir kağıt nasıl aldattı ya ? Valla şok oldum. İnanılır gibi değil. Borsada baya kader gibi; olacakla öleceğe çare yok. Kazanmak zor kaybetmek kolay. Burva dan sonra iki yanlış alış satışla hatta üç Burva yı da çok kötü sattım, yani bir kaç hata daha yaparsam hayatımın kaybını yaşayacağım bu gidişle..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    İki kağıttır Şok. Rtalb satmak mantıklı oldu da böyle bir kağıt nasıl aldattı ya ? Valla şok oldum. İnanılır gibi değil. Borsada baya kader gibi; olacakla öleceğe çare yok. Kazanmak zor kaybetmek kolay. Burva dan sonra iki yanlış alış satışla hatta üç Burva yı da çok kötü sattım, yani bir kaç hata daha yaparsam hayatımın kaybını yaşayacağım bu gidişle..
    Akıllı insan "tecrübellerinden faydalanandır"
    En akıllı insan " başkalarının tecrübelerinden faydalanandır"
    Biraz sakin olup 25/30 yıldır bu kağıtta oynayan arkadaşların da sözüne kulak ver. İnşallah bol kazanırsın.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Biraz sakin olup 25/30 yıldır bu kağıtta oynayan arkadaşların da sözüne kulak ver. İnşallah bol kazanırsın.
    Yahu 98 yılından beri görmediğim şey kalmadı. Belki karar konusu gibi spesifik konuda evet yanlış yapabilirim ve yapıyorumda işte. Fakat kağıttan ayrıldığım anda sebebini de yazdım. Yani 3-4 ay arayla hareket eden kağıtta duramam dedim. Yani düşüp dururken kim kaç kişi bu gün bu hareketi yapacak diye düşünebiliyorduki.. olan oldu yapacak birşey yok Saygılar..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın Arpacı tavanda muazzam bir işlem hacmi olmuş, buda gösteriyor korkuyu hisseden verdi malı, bugün tahtadaki hareketler okutmalık dersti, öngörebildin mi derseniz hayır. En olumlu senaryom 8.2 üzeri bir kapanış olurdu fiyat 7.88 civarı iken sorsalar.

5. Ezel bayraktar için üzüldüm ben görevimi yaptım. O yazdığı anda sakin olmasını ve vazgeçmemesini söyledim. Gönlüm rahat, başta tartışarak başlasak da iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Ama malesef kaygı ile finansal darlık içinde yapılan hisse senedi yatırımı psikolojik olarak zaten baştan kaybettiriyor yatırımcılara.

6.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Siz uzun vadeci tecrübeli sabırlısınız abi!
    sizi hiç bir fiyat üzmez de sevindirmez de
    .......................................

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Çaycıya o kadar dedik ki kağıdı kendi haline bırak bukadar basma.
    Yok illa basıp ucuza mal toplayacak.
    Hadi bakim şimdi kaptırdığını malı birdaha geri yerine koyabikecek mi? Dedik de mi el mi yanan bey mi sana gösterecekler.
    Nasıl o gıdım gıdım basıp topluyordu. Bak adam da gıdım gıdım alıp topluyor.
    bence kağıdı yukarı çekenler çaycı ve avanesi, aksi olsa beyaz tavşan alım yapabilir mi. kim çaycının istediği gibi oynadığı hisseye bulaşır benden sizden rcehavir ve +3-5 kişiden başka..

8.  Alıntı Originally Posted by havcı Yazıyı Oku
    bence kağıdı yukarı çekenler çaycı ve avanesi, aksi olsa beyaz tavşan alım yapabilir mi. kim çaycının istediği gibi oynadığı hisseye bulaşır benden sizden rcehavir ve +3-5 kişiden başka..
    O kadar değil. İncele bakalım 1 milyar dolar cirolu 8 alt şirketi olan kaç şirketin piyasa değeri 300 milyon dolar.
    Daha fazla konuşmayayım cezaya gireriz. Çörden çöpten kağıtlar bir milyar doları geçtiler. Dünyada gökten para yağıyor tüm olumsuzluklara rĞmen bizim ülkemize de geliyor. Abd trilyon dolar pandemi desteği veriyor. Birkaç milyarı da bizim bu tarafa düşüyor. Milyar dolarla piyasaya girecek olsan sen nereye yatırırdın. İçine sine sine 3 kağıt söyle?
    Ha şu da var, kontrol çaycıdan çıkıyor. Elde tutmaya çalışsa da çok zorlanıyor.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 179/327 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •