Sayfa 726/940 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. TCELL ; 16.08 kapanış...
    DİRENÇ ; 17.10 - 18.24 - 19.00 - 19.55 - 19.95...
    DESTEK ; 16.68...
    Dikenli yol...Bana göre temel destek/lere ihtiyacı var... Aksi halde çok oyalar...Ben koyu renk işaretlediğim dirençlere bakarım...Bunlardan öncelikle ; 17.10 sağlam geçilip desteklenmediği sürece uzaktan izlerim... Burayı sağlam geçer desteklerse birazdaha umut verir...Ama önünde iki koyu renk direnç daha var ki; Bunlardan özellikle ; 19.95 sağlam geçilip desteklenirse tutulabilir ve yükseliş hızlanabilir... Kimbilir temel göstergenin işareti bile olabilir...
    esselocan beyin temel analizine ihtiyaç duyar...
    Olurda ; 19.95 sağlam veya hızlı geçilirse ilk hedef direnci ; 24.22 olur ve sonra ; 25.08 - 26.60 takip edilir... Hantal kanalda n.ş.a....
    Daha öncede yazmıştım sanırım...
    Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by Gaef_06 Yazıyı Oku
    Bende konuyu takip ediyorum. Çok faydalı bilgiler paylaşılıyor emeği geçen herkesin eline sağlık özellikle sayın prof hocam. Yorumlar çok seviyeli ve bilgilendirici. Prof hocam aksgy hakkında yorum alabilir miyim. Herkese iyi akşamlar.
    Yarın inşallah...
    İyi geceler...

3.  Alıntı Originally Posted by wows Yazıyı Oku
    Hocam iyi günler. Geçen gün BİST100 endeksinin genel bir yorumunu yapmıştınız. Bir ilave soru sormak istiyorum bunun üzerine. Borsa çok yükseldi düşebilir diyorlar ama bazıları da dolar bazlı bakınca borsa şu an düşük daha da yükselecek diyorlar. Borsadaki genel duruma bakarken TL bazlı mı dolar bazlı mı bakmalıyız? Büyük yatırımcılar nasıl bakıyordur görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Y.T.D.
    Yarın bu konuyu detaylı olarak yazacağım...

4.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Sayın prof üstad verdiğin bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar neden üye olup yazmamışsam kendi kendime kızıyorum.sizden ve diğer üyeler esselocan esma adem13 acemiborsacı Allah razı olsun hepinizden iyiki varsınız ve iyi k.y yanındasınız. Allah’a emanet olun. Allah birinizi bin etsin inşallah. İyi akşamlar iyi hafta sonları dilerim.Saygılarımla
    Estağfurullah kardeşim Rabbim cümlemizden razı olsun ben de acemi bir küçük yatirimciyim buranın yükünü çekenler eski prof kardeşimin önderliğinde adem ve esselocan bey ile Esma hanımdır ben de bilgi olursa paylaşıyorum ama iyi bir takipciyim o kesin.Hayirli geceler .

5.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Şahsi düşüncem kesinlikle YTD ...İPEKE...Esma hanım
    Adem beyin şahsi düşüncesi kıymetlidir...
    IPEKE ; 12.28 kapanış...
    DİRENÇ ; 12.30 - 13.05 - 13.58 - 13.98...
    DESTEK ; 11.88...
    Yukarıda ; 13.98 kanal direnci önemli... Sağlam geçer desteklerse tutulmaya devam edilebilir hedef direnci ; 16.08 olur ve hareketlenebilir hatta yapabilir... Ama dediğim gibi kanal direnci geçilip desteklenirse...
    Aşağıda ; 11.88 kanal desteği o da önemli... Üzerinde kaldığı sürece ilk etapta ; 12.30 hatta, 13.05 seviyelerini test edebilir... Belki oradan bir realizasyon yapılabilir...Ama orta - uzun vade beklenebilir...
    Y.T.D.

6. İyi pazarlar herkese hocam isfin nasıl acaba size zahmet olmazsa sizinde görüşünüzü merak ediyorum

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Adem beyin şahsi düşüncesi kıymetlidir...
    IPEKE ; 12.28 kapanış...
    DİRENÇ ; 12.30 - 13.05 - 13.58 - 13.98...
    DESTEK ; 11.88...
    Yukarıda ; 13.98 kanal direnci önemli... Sağlam geçer desteklerse tutulmaya devam edilebilir hedef direnci ; 16.08 olur ve hareketlenebilir hatta yapabilir... Ama dediğim gibi kanal direnci geçilip desteklenirse...
    Aşağıda ; 11.88 kanal desteği o da önemli... Üzerinde kaldığı sürece ilk etapta ; 12.30 hatta, 13.05 seviyelerini test edebilir... Belki oradan bir realizasyon yapılabilir...Ama orta - uzun vade beklenebilir...
    Y.T.D.
    Teşekkür ederim hocam.Sizin görüşleriniz de bizim için çok değerli...Nasılsınız ,sağlık sıhhatiniz iyidir umarım...

8.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam.Sizin görüşleriniz de bizim için çok değerli...Nasılsınız ,sağlık sıhhatiniz iyidir umarım...
    Çok şükür iyiyim kardeşim...
    Teşekkür ederim sizde iyisinizdir umarım...

Sayfa 726/940 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •