Sayfa 582/1001 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: Viop - XXIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,826
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    geçen de bir kardeşimle uzunca telefonla görüşürken sinyallerin 10 tanesinde 7 si doğru çıktığını 3 ü ise yanılıp kaybettirdiğini anlatmıştım .

sizce bu durum başarılı mıdır?
    kazanç eğrisi yukarı doğru mesela 30 derece açı gibi olmalı..bunuda en az 20 sinyalde yapmalı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    1.68500 de valla seni arayacaktım...
    Bu 15 likte TOBO yaptı dikkat et diye...
    Oradan nasıl büktüde indirdi aşağı hayret olsun...
    İnanmadım bozmaz bu formasyonu kulp yapar gider dedim ama,,,
    Kulpa verdi de verdi...
    Bence bu dana suçüstü yakalandı,kıvranıyor...
    Bu formasyonu asla bozmazdı vede istemeyerek zorla bıraktı...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Aynen güzel yorum..veri ne derse o 5 dk de short olup aylık ta düşecek diyeni gördü okudu bu gozler bu forumda..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın oyuna gelen adam bu dediğinizi yapan çok delikanlı ve özgüvenli bir arkadaşımızdı. Fikirlerine ve ratingine güvenerek kendine topik açtı. sizden de aynı medeni cesareti bekliyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Kavga demeyelim buna eleştirilelim ki yanlış yaptığımızı tekrarlamayalım GÜNEYSU geldi diye gerçekleri konuşmayacakmıyız?
    Hangi gerçek kime göre , eleştirme olayı abartmadan yapılır , açık kapı bırakılarak yapılmaz.
    Güneysu yönetici farkındaysanız burada huzursuzluk var ise gelir gerekeni yapar ,
    kolay gelsin.

5. 7/10a inanmam 5 yeter stop ayarına göre 4.5 bile yeter bence

YTD
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    geçen de bir kardeşimle uzunca telefonla görüşürken sinyallerin 10 tanesinde 7 si doğru çıktığını 3 ü ise yanılıp kaybettirdiğini anlatmıştım .

sizce bu durum başarılı mıdır?

6. Adam dün akşam gelmiş yonca 5 olur demiş , diğeri gelmiş 7-8 ay düzeltme başlar demiş bunları topikte neyini eleştirecez
    Her düşüşte ve her yükselişte bu vatandaşlardan her zaman topiklerde bulursunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Hangi gerçek kime göre , eleştirme olayı abartmadan yapılır , açık kapı bırakılarak yapılmaz.
    Güneysu yönetici farkındaysanız burada huzursuzluk var ise gelir gerekeni yapar ,
    kolay gelsin.
    benim abartılı mesajımı kopyalayıp gönderirseniz yanlışı tekrarlamayayım ...

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    kazanç eğrisi yukarı doğru mesela 30 derece açı gibi olmalı..bunuda en az 20 sinyalde yapmalı.

nasıl yapıldığında bilgim olmadığı için araştrıp bu konuda bilgi sahibi olmalıyım
    teşekkür ederim

Sayfa 582/1001 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •