Sayfa 45/602 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ara ara paylaşıyorum kacırma hedef fiyatları
    takipteyiz hocam , yıllık portfoyumu oluşturuyorum,
    isyat
    ekgyo
    eklediklerim.

ekleyeceklerimde aşağıdaki hisseler. Bu hisselerde hedef fiyatlarınız nelerdir size zahmet ?
    ozgyo(son tavan ile tren kaçmaz umarım)
    afyon
    sanko
    polho

2.  Alıntı Originally Posted by borsa_cini Yazıyı Oku
    isyat
    ekgyo
    eklediklerim.

ekleyeceklerimde aşağıdaki hisseler. Bu hisselerde hedef fiyatlarınız nelerdir size zahmet ?
    afyon
    sanko
    polho
    OZGYO 35,40 AFYON 40 civarları demişti reis diğerlerini belirtmedi daha önceki sayfalarda var bakabilirsin oradan

3. Hocam HUBVC Tilson 18.50 destekle takib sizce nasıl olur?
    Kaybettiklerimi geri almak için kazanmak zorundayım

4.  Alıntı Originally Posted by borsa_cini Yazıyı Oku
    isyat
    ekgyo
    eklediklerim.

afyon
    sanko
    polho
    Naçizane 20 yıldan fazla bu işi yapan biri olarak ozgyo özelinde ama aslında genel olarak yazıyorum borsada asla tren kaçmaz şirketler yerinde durduğu sürece mühim olan trene doğru yerden binip inilmesi gerekli yerde inmek borsada fırsat hiç bir zaman bitmez bir hisse olmazsa öteki olur.Sabır her zaman kazandırır.Hiç bir hisseyi en düşük fiyattan alıp en yüksek fiyattan satamazsınız borsa yaşantınızda en fazla bir bilemedin 2 kez denk gelir şanslı iseniz belkide hiç gelmez.Ama zirveden alınan mal uzun süre bekletir o yüzden doğru yerden alım yapmak en önemlisi.Şahsım adına Çelik üstadın yıllık listesinden beğendiğim hisseler var yazdığı hisselerden portföyümde taşıdıklarımda vardı zaten ama yeni alım için acele etmiyorum.Endekste bir düzeltme mutlaka olacak.Düzeltme olması durumunda desteklerden hisse bazlı yükselişler olursa da düşen trendi kırıp onayı da aldıysa alım yapmayı düşünüyorum.Onun dışında üstadın haftalık listesini ve h.içi ertesi gün için yazdığı hisseleri takipteyim.Aynı gün hareket edende oluyor ertesi haftaya sarkanda hareket olarak ama mutlaka hepsi gidiyor.YTD...

5. benim de maliyetim yüksek. cok arastirmadan almış bulundum ve satamadim da. maliyetime gelse yeterli diye umut ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam HUBVC Tilson 18.50 destekle takib sizce nasıl olur?
    Kaybettiklerimi geri almak için kazanmak zorundayım
    RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dagi

dmsas

tuclk

tire

dgate
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    PARSN ın olumlu taraflarını geride biraz değinmiştim ama olumsuz tarafı bence vizyonsuz bir CEO su olması. Şirket ürettiği ürünleri %85 ihracat yapıyor yeterince kurumsallaşmadığini düşünüyorum. OZKGY beğendim bir şirket.
    Ozkgyda sermayenin 2 katını aşan net kar güçlü olasılık,Parsan da bilançonun güzelleşeceği dönemlere giriyor,asıl değer eski fabrika arsası,1/1000 lik imar onayı gündeme gelebilir,esas faaliyet de güçlenme yolunda.

8.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Ozkgyda sermayenin 2 katını aşan net kar güçlü olasılık,Parsan da bilançonun güzelleşeceği dönemlere giriyor,asıl değer eski fabrika arsası,1/1000 lik imar onayı gündeme gelebilir,esas faaliyet de güçlenme yolunda.
    CEMTS için Celik comak üstadın orta veya uzun vadede beklentisi bir FMIZP piston olma yolunda üçlü rakamlar. PARSN içinde aylık log grafikleri 50 leri sonraki kanaldirenci de 90 ları gösteriyor. Pes etmeden hayallerin peşine düşenler er ya da geç başarılı olurlar. Kesinlikle Y.T.D.

Sayfa 45/602 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •