Sayfa 181/200 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Beni susturamayacaksınız, elimden geldiğince yaşadıklarımı buradan anlatmaya devam edeceğim. Demek ki doğru yoldayım. o yüzden bu kadar yalan yanlış bilgilerle üzerime geliyorlar.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Grafikler Bitti. Rıza'nın grafiği 1.45 den bayrak yapıyor ile başladı, aynı teknik ( 1.16 sağlam destekti. )flama oldu, üçgen oldu,merdiven oldu , asansör oldu. maşallah iki üç gün sonra elmas olur, çart çurt olur aşagı kırarsa tuzak, yukarı kırarsa gitmezse, ihlal . Biri çıkıpda olmadı demiyor. tekniğin adını değiştirerek umut dağıtmaya devam ediyorlar. amaç 0.23 toplanan hisseleri pazarlamak. olur olur kesin olur. Günün iki vakti, yanlış saat bile doğru zamanı gösterirmiş. Bekleyin anı buldu mu beni kötülemeye kağıdı övemeye hazırlık yapın. Hatta bugünden iyi durdu kağıdımız güzel durdu ile başlaya bilirsiniz.ytd

3. kademelere mal yüklemesini piyasanın durumuna göre belirliyorlar. Piyasa satıyorsa; İeyho da genel görünüm sağlam durdu görüntüsün ve satış kademeleri zayıf , hemen birazdan yukarı gidecek görüntüsü veriyorlar. Piyasa artı ise satış kademesi yüklü, alış kademesi zayıf genelde isteyen yukardan istediği kadar alsın, aşığı geleni boş çevirmeyin mantığı durumu söz konusu. Her iki durumda da hisse satışı söz konusu.ytd

4. Kağıt toplanıyor masalına inanmayın. "KÖR ATIN TOPAL ALICISI OLURMUŞ" şirket ne kadar kötü olursa olsun , örnek( içinde bulunduğumuz durum.) mutlaka alıcısı çıkar. Biri satarken biri alır. Halka açıklığı ve lotu fazla olan kağıtlar toplanarak götürmek nerdeyse imkansız. Bu tür kağıtların gitmesi için hikayesi olması lazım. ytd

5. Yıllarca bizi,( isamba, isyho ve şimdi ieyho olan şirkette) yukarı gitmeye başlarsa alım fırsatı vermez diye kandırdılar.ESKİLER BİLİR. bugüne kadar daha iki tavanı arka arkaya görmedim. iki tavan yaptılarsa, ertesi günü birini yada birden fazlasını geri aldılar.şimdi de milleti nibas olacak diye kandıriyorlar. Buşirketi 9x.xx lara taşıayacak adamın DDDaşşaklarını öperim

6. Beş gündür yazamadıklarımı yazdım, ne olur ne olmaz. Bellimi olur biraz sonra şikayet ederek beni yine engellerler, adına rıza yada rıza'nın adamı diye.ytd

7. Bir ata sözü derki, "TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ" iEYHO nun sorunu yatırımcı sorunu. hisselererinin çoğu küçük yatırımcı elinde. ieyho kurumsal ve yabancı yatırımcı çekemiyor. Bunun nedenleri, şirketin devasa büyüklükte geçmiş dönem zararları ve yatırım yapamıyor oluşu .Küçük yatırımcı kağıdı almış yükselmesini bekliyor, büyük yatırımcı, kağıdı toplasa kim alır kaygısı ,elimde kalır kaygısı ile yaşıyor. yani çarkın dönmesi için yeterli su kanala gelmiyor. Küçük yatırımcının beklentisi Coin arzından gelececek para ama bu para ieyhonun geçmiş dönem zararlarını karşılayacak durumda bile değil. Yönetim en kısa sürede bu duruma bir çözüm bulmalı, acil olarak şirketin sermaye durumununa müdahale edip, şirketi yatırım yaparak fizibil hale getirmek durumundalar. başka türlü bu şirket daima ucuz ve küçük yatırımcı bataklığı olarak kalmaya devam edeçek gibi görünüyor.ytd

8. kağıt toplanıyor diyorlar, kağıt aylardır bir iki kademede yavaş yavaş yükleme yapılarak günlük 10 milyon hacimle mal satışı yapılıyor. kağıtta kısa ve orta vade teknik işlemiyor, uzun vade satış ağırlıklı gözüküyor. küçük yatırımcı beklentisi yönünde kendince bahaneler arıyor. ( kendi tezlerini kuvetlendirmek için ottan boktan bahaneler) Bu rıza bu rıza'nın adamı. yok bugün çarşamba, pazartesi olsun siz kağıdı görün gibi.

Adam diyorki bugün kademelr boş, akşama tavan. Bu kağıdın 543 milyon hissesi olduğunu %99,5 halka açık olduğunu. bir saniye içinde kademelere milyonlarca lot yazılabileceğini bile görmezden geliyor yada akıl edemiyor. Ve öyle oluyor kademeler doluyor kağıt akşama yine eksi yada yatay kapatıyor. ertesi günü aynı yada benzeri durum devam etmekte. ytd

Sayfa 181/200 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •