Onemli Gunler Banner
Sayfa 830/940 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Adem ve esselocan bey nasıl gidiyor...
    Sayın Prof hocam yalan mı söyleyim doğru mu bilemedim? Moraller iyi hisseler kırmızı. Usak ostim tknsa üzüyor.
    Sabır
    Sabır
    Sabır.
    Ytd

2. Ben prim yapmayan hisselere döndüm... Rahatım ))

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Rahatlandım hocam.Bu hayatta en fazla değer verdiğim bana birşeyler öğretenlerdir ve onlara karşı duyduğum saygıdır.Bazen farkında olmadan hatalar yapabiriz.Farkında olmadan yaptığım hataları farketmek için çabalıyorum.Allah sizlerden razı olsun.
    Saygılar sunuyorum....
    Rahat olun...Zaten yaptığınız bir hata yok...
    Olsada dostlar hataları görmeyenlerden olunur zaten...
    Hepimiz birbirimizin iyiliği için burdayız...
    Kazandığınız zaman sizden fazla seviniyoruz inanın...

4. Ozaman asıl işimize dönelim.Bugün takibe aldığım üç D vardı DOAS;DYOB;DGGYO ,SARKY,IPEKE ve KLMSN .
    KLMSN 18.50-60 arası gelirse emir yazmıştım spek beni duydu aniden fırlattı.SARKY iki gündür bekliyorum spek mazlanıyor kulağını yakında çekmem gerekior.DOAS bohça hazırlıyor .DGGYO %97 hisse toplamış spek daha neyi bekliyor hocam hadi siz söyleyin.DYOB 12.00 lara dek bana fırsat ver gitmeye hazırlanıyorum diyor.CEMTS dünkü çıkışı sindirmeye çalışıyor.PAPIL kızımız 23.24 üzeri durursa koşmaya istekliyim diyor.Söyleyin hocam hangisine inanalım?

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Ozaman asıl işimize dönelim.Bugün takibe aldığım üç D vardı DOAS;DYOB;DGGYO ,SARKY,IPEKE ve KLMSN .
    KLMSN 18.50-60 arası gelirse emir yazmıştım spek beni duydu aniden fırlattı.SARKY iki gündür bekliyorum spek mazlanıyor kulağını yakında çekmem gerekior.DOAS bohça hazırlıyor .DGGYO %97 hisse toplamış spek daha neyi bekliyor hocam hadi siz söyleyin.DYOB 12.00 lara dek bana fırsat ver gitmeye hazırlanıyorum diyor.CEMTS dünkü çıkışı sindirmeye çalışıyor.PAPIL kızımız 23.24 üzeri durursa koşmaya istekliyim diyor.Söyleyin hocam hangisine inanalım?
    Hepsini listeme ekledim... Bakalım...
    Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Y.T.D
    Hocam SARKY speğinin kulağını biraz çektim.ytd.

7. DOAS ; 31.40 işlem görüyor...
    İlk önemli direnci ; 31.98...Burayı geçmeden yeni trend başlamaz... Geçerse ; 32.80 - 34.44 - 35.68 takip edilecek... Bu kanal biraz daha hareketli olabilir...
    DESTEK ; 30.92 - 29.52...
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Y.T.D
    Hepsine söz geçiremem hocam sizce hanileri söz dinler şahlanır?ytd.
    Şahlanan Tayları severim...

Sayfa 830/940 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •