Sayfa 288/932 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    POLHO yu yine de takip etmek lazım dostlar. Açıkça bu kriter işine önem veriyorum.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    23 ü görmüştük en yüksek, yamlış hatırlamıyorsam...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    23 ü görmüştük en yüksek, yamlış hatırlamıyorsam...
    Doğrudur abi AYEN...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi ben anlamadım kimden ne istediğinizi? Benden mi yoksa izci abiden mi bir açıklama bekliyorsunuz?
    Bizim kültürümüzde olan bir girişimde bulunana hayırlı olsun demek güzel olanı, görmezden gelinmesinin adını koymayayım

hayırlı olsun diye gelene bir hoş geldin demek en güzeli(doğal) olanı
    ben o gönderimden sonara eve hayırlı olsuna gelene o gönderiyi def ol git diye algıladım
    yerine göre uslubum çok naif yerine göre de odun gibi sert olabiliyor maalesef.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Bizim kültürümüzde olan bir girişimde bulunana hayırlı olsun demek güzel olanı, görmezden gelinmesinin adın koymayayım

hayırlı olsun diye gelene bir hoş geldin demek en doğal olanı
    ben o gönderimden sonara eve hayırlı olsuna gelene o gönderiyi def ol gir diye algıladım
    yerine göre uslubum çok naif yerine göre de odun gibi sert olabiliyor n-maalesef.
    Abi eğer atladıysak affola, o zaman ben yeniden hoş geldiniz demek istiyorum size...

Ben de bir atlama olduğunu düşünüyorum Sayın koçari... Üzmeyin kendinizi... Hoşgeldiniz...🙂

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi eğer atladıysak affola, o zaman ben yeniden hoş geldiniz demek istiyorum size...
     Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    Ben de bir atlama olduğunu düşünüyorum Sayın koçari... Üzmeyin kendinizi... Hoşgeldiniz...��
    Hayır tolga bey o gün siz gayet naif bir şekilde hoş geldiniz dediniz her zaman beklediğinizide söylediiniz. teşekkürler
    arkasından izci
    buranın bilmem nesi hoşuma gitmedi dedi, hoş geldiniz demeden.
    o gönderiye sizde şaşırdınız abi yapabileceğim bişey varsa yapayım dediniz ki
    kovacak değildiniz.

neyse içimi bi dökeyim dedim başarılar diliyorum
    hayırlı geceler bol kazançlar
    saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Hayır tolga bey o gün siz gayet naif bir şekilde hoş geldiniz dediniz her zaman beklediğinizide söylediiniz. teşekkürler
    arkasından izci
    buranın bilmem nesi hoşuma gitmedi dedi, hoş geldiniz demeden.
    o gönderiye sizde şaşırdınız abi yapabileceğim bişey varsa yapayım dediniz ki
    kovacak değildiniz.

neyse içimi bi dökeyim dedim başarılar diliyorum
    hayırlı geceler bol kazançlar
    saygılarımla.
    Sağolun abi, hayırlı geceler...

Sayfa 288/932 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz