Sayfa 350/932 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn. izci forum kurallarına pek uygun olmasada ACSEL içinde bir puanlama yapabilir misiniz? Öz sermayesi kadar kâr eden ürettiği ürünleri %85 ini ihracat eden borç nerdeyse sıfır ayrıca gelişen sektörlere ham madde sağlayan kimya şirketi. Şimdiden teşekkür ederim. iyi akşamlar...

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunun için Müdür Colina'nın onay vermesi gerekiyor.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Müdürüm, Enerjisa Temel Analiz Puanını 4 (dört) olarak güncelleyelim.
    Abi ilk fırsatta...

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn. izci forum kurallarına pek uygun olmasada ACSEL içinde bir puanlama yapabilir misiniz? Öz sermayesi kadar kâr eden ürettiği ürünleri %85 ini ihracat eden borç nerdeyse sıfır ayrıca gelişen sektörlere ham madde sağlayan kimya şirketi. Şimdiden teşekkür ederim. iyi akşamlar...

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bunun için Müdür Colina'nın onay vermesi gerekiyor.
    Sıkıntı yok abi uygundur...

Arkadaşlar bugün yeni senet yok. Sinirlerim çok gergin, veri tabanında oluşan bir problemi çözmem gerek. Belki de en baştan yazmam gerekecek. Uzun bir gece beni bekler... Bugün listeyi çok ama çok geç yayınlayabilirim. Belki de yayınlamam şimdiden özür dilerim.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün yeni senet yok. Sinirlerim çok gergin, veri tabanında oluşan bir problemi çözmem gerek. Belki de en baştan yazmam gerekecek. Uzun bir gece beni bekler... Bugün listeyi çok ama çok geç yayınlayabilirim. Belki de yayınlamam şimdiden özür dilerim.
    Kolaylık dilerim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    ACSEL Temel Analiz Puanı: (10 Üzerinden/LİSTE DIŞI)

Acsel : 5 (Beş)
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6. Kolay gelsin sıkıntıyı umarım çabuk çözersiniz
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Kolay gelsin, umarım en kısa sürede düzeltir siniz

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Kolaylık dilerim.
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Kolay gelsin sıkıntıyı umarım çabuk çözersiniz
     Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Kolay gelsin, umarım en kısa sürede düzeltir siniz

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Korktuğum kadar kötü değilmiş. Hatanın % 90'ını çözdüm. Geriye kalan kısmını da yarın taramadan sonra çözeceğim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.

Sayfa 350/932 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •