Sayfa 160/226 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ben sattım 14 gelmeden almam bu hisseyi bol kazançlar

2. Dün 18-87 bugün 17-48

Ne güzel dünya.

3. 18.8-18.9 üstünde kapanışlar gelmeden bu gel gitlere devam gibi

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    SPEK Efendi mal topluyor mal. KY yi silkeliyor. Kaymak gibi şirket. Yatırımlar, anlaşmalar V.S. daha ne olsun. Hikâyesi, vizyonu olan şirketimiz. SPEK düşünsün. Ben bir lot bile vermiyorum. Paraya da ihtiyacım yok. BEKLERİM. Analizim(tırnak içinde) şahsım görüşüdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hadi leeenn bildiğin 20 YY. şekerci şirketi alt tarafı. Sanırsın ki, bulut bilişimde, uzay teknoloji v.s. bahsedilen. Herkesin bildiği haber, haber değildir. Geleceği bugünden satın almak söz konusu değildir.

Algoritmadan da haberdar olan bademin çiçek çocukları 17.10 altı vermez mi? Teknik ve taktik olarak hiç fena değil mi? Salının sallanarak gelişi Pazartesi seans kapanışında ben geliyorum mu demişti?

Damdan atlamayı düşme sananlar. Se ne düşünürsün BEREKET?
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

5. Toplasın toplasın zaten yakında hepsi kendinin olur sokakta kime sorsan kripto paraya dönmüş speğin istediği hisseleri toplayınca hepsinin turşusunu kurar artık satacak kimsede bulamayacak yabancılar bile bankadaki hisselerini satıp kripto paralara dönüyor bende satım zaten yazmıştım geleceğe yatırım diyorum bunların anlaşmaları boş iş ben kazanamadıkdan sonra bütün fabrikaları alsın vereceği üç kuruş temettü oda enflasyona gider neyse herkeze bol kazanç dediğiniz spek koklatırsa bende artık kriptolara yavaştan bir giriş yapalım bakalım yerimizi alalım.Bir zamanlar bulutlar üstünde uçan bissürü uçak vardı şimdi hepsi yerde.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Affınıza sığınarak, Biz Şirketimizde Kirli çamaşırları ÇİTİ ile yıkayıp BEREKET ile kurutuyoruz. Ya da ardışık sırayla tam tersi. Tasarruf ve kazanç sünnettir. (kısa vade günlük, haftalık AL SAT) Abimiz sağ olsun var olsun. Varlığıyla bizlere huzur ve mutluluk bahşediyor.

Kazanılmış kripto parayla ELON dan son model TESLA yakışır artık.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

7. Bol kazançlar.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Bizim yeşil Benjamin aşkımız hiçbir aşka benzemez. O öyle bir aşktır ki, insan havsalası tahayyül dahi edemez.

Sayfa 160/226 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •