Arama sonucu : 578 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    ahahah yahu para bağlayacaksın az emek ver ya. oransal diye arattın çıkmadı demek ha vah vah vah.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    birader illa sövdürmek mi istiyosun kendine? ne parası bağlıcam vereceği zaten 10-15 binlik lot. komple batsa gitse ne olur sanki. gölge etme işine bak. nefret ediyorum şu ergen tayfasından hiç çekilmiyorlar ya.

2.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    birader illa sövdürmek mi istiyosun kendine? ne parası bağlıcam vereceği zaten 10-15 binlik lot. komple batsa gitse ne olur sanki. gölge etme işine bak. nefret ediyorum şu ergen tayfasından hiç çekilmiyorlar ya.
    sövülecek biri varsa senin gibi cahil cühela takımı. 1 lot bile alacak olan adam gider izahnameye bakar. Allah tan ctrl+f yapmayı öğrenmişsin de aratmışsın ama cahilliğin dolayısıyla onu da yanlış yapmışsın zira izahnameler ıslak imzalı olduğu için her sayfanın fotoğrafı çekilir ve o fotoğraflar toplanıp pdf yapılır. fotolardan oluşan pdflerde arama yapamazsın. öyle 10-15 bin batırabileceksen buralarda artistlik yapmana gerek yok git aracı kurum idare eder senin portföyünü. ergen arıyorsan git aynaya bak, ben yıllarımı verdim bu işe.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •