Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Sizce Borsanın en büyük batıl inanışları hangisi ya da hangileri??)))

—-///

Beklentiyi al, gerçeği sat

Üçgen çok sıkıştı, bi tarafa fışkırtacak ama ne tarafa

Aslında, Patronu çok namuslu düzgün birisi

Bunlar Panik satışları, gerçekte satış yok

Korkmayın, birileri satıyorsa, birileri alıyordur

Tam ben sattım, gitti

Lotlar toplanıyor

-/-//

Benim favorim))

Üçgen çok sıkıştı, bi tarafa fışkırtacak ama ne tarafa))

—///
    Alıntı yaparak devam ettirebilirsiniz
    Varsa eklemek istediğiniz, yazabilirsiniz)

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    5 tavan yaparsa satacam
    1000 lot için başvursan veriyorlar 100 lot ...bir kaç günde bekletiyorlar paranı faizsiz..

bi halta yaramaz bence..

bazıları 3/5 hesaptan giriyorlardı bu halka ırzlara bir ara....sanırım yasaklandı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    1000 lot için başvursan veriyorlar 100 lot ...bir kaç günde bekletiyorlar paranı faizsiz..

bi halta yaramaz bence..

bazıları 3/5 hesaptan giriyorlardı bu halka ırzlara bir ara....sanırım yasaklandı
    başka bi yol deneyeceğim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,868
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku

bi halta yaramaz bence..

Yasaklandı kısmıne cevaben;
    Aynı kimlikle değişik yerlerde yatırım hesabı açsanız da alabileceğiniz tek hesap üzerinden alabiliyorsunuz da! hesapta sadece 100 tl olan yeni açılan yatırımcı hesapları ne işe yarıyor sanıyorsunuz? Adam sülalesine hesap açtırıp topluyor.
    Neyse ki son halka ırzların suyu çıktı. Kuş bulmakta zorlanacaklar.Bunu bildikleri için 2 günlük talep toplama sürelerini uzatmaya başladılar.
    Düşünsenize ayen enerji son 3 senedir zararda ve halka ırzına izin veriliyor. Talep toplama 4 gün.
    Ziraat 33 gün sonra geri alım fiyatı hesaplamadım ama yürürlükte ki faiz üstü sanırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,327
    bir ara covid19 a karşı ürün geliştiren tekstilciler vardı ne oldu hiç ses seda yok !Covid 19a karşı koruyor vs şimdi mutasyona karşı koruyan ürünler de bekliyoruz ah bu patronlar ah ah!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Yasaklandı kısmıne cevaben;
    Aynı kimlikle değişik yerlerde yatırım hesabı açsanız da alabileceğiniz tek hesap üzerinden alabiliyorsunuz da! hesapta sadece 100 tl olan yeni açılan yatırımcı hesapları ne işe yarıyor sanıyorsunuz? Adam sülalesine hesap açtırıp topluyor.
    Neyse ki son halka ırzların suyu çıktı. Kuş bulmakta zorlanacaklar.Bunu bildikleri için 2 günlük talep toplama sürelerini uzatmaya başladılar.
    Düşünsenize ayen enerji son 3 senedir zararda ve halka ırzına izin veriliyor. Talep toplama 4 gün.
    Ziraat 33 gün sonra geri alım fiyatı hesaplamadım ama yürürlükte ki faiz üstü sanırım
    1.60 ı 1.63 den alıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bir ara covid19 a karşı ürün geliştiren tekstilciler vardı ne oldu hiç ses seda yok !Covid 19a karşı koruyor vs şimdi mutasyona karşı koruyan ürünler de bekliyoruz ah bu patronlar ah ah!
    lc waikiki nin amskelerinin virüse karşı korumadığı ortaya çıktı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,868
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1.60 ı 1.63 den alıyor
    Onu biliyorum hesabını yapmadım,3 kuruşun.

Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •