Onemli Gunler Banner
Sayfa 810/1017 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8133 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Binance daha önce hacklendi. Kasayı zor toparladılar. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Sadece coin de değildi çalınan. İşlem yapanların pasaport scanleri, selfileri falan hep gitti dark markette satıldı.

Bu işlere kalkışanlar bunları göze alıyordur umarım.

2. Kriptonuzu alıp soğuk cüzdana çekerseniz kim batarsa batsın umurunuzda olmaz.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kriptonuzu alıp soğuk cüzdana çekerseniz kim batarsa batsın umurunuzda olmaz.
    Olur olur ,neticede cüzdan dediğiniz de anladığımız anlamda bir cüzdan değil.Ortada teorik bir cüzdan var ,içinde sadece sayılar var))))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Olur olur ,neticede cüzdan dediğiniz de anladığımız anlamda bir cüzdan değil.Ortada teorik bir cüzdan var ,içinde sadece sayılar var))))))))))
    Olsun o sayılar sizin ve para ediyor şu anda, çalamaz başkası.
    Yeterki şifreyi unutmayın.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Olsun o sayılar sizin ve para ediyor şu anda, çalamaz başkası.
    Yeterki şifreyi unutmayın.
    Batarsa batsın umurunda olmaz dediniz de o bakımdan yazdım.Cüzdanda altın olur,dolar ,olur euro olur ,tapu olur anlarım bu kripto cüzdanında hep gözün ekranda olacak,aniden insan sıfırlayabilir.

6. Kriptoyu soğuk cüzdanda saklamak gerçekten de mantıklı bir yaklaşım.

Ben de hep bu yolu tercih ettim. Pek dikkat edilmeyen ve anlaşılmayan konu ise kriptoların çalınması için cüzdanınıza ulaşmaya bile gerek yok.

Dünyadaki bütün kriptoları çalmak için yapılacak tek bir hamle var. Hepsini illegal ilan etmek. ABD veya Avrupa'dan birkaç büyük ülke böyle işlere kalkışırsa cüzdanınızda 1000 bitcoin bile olsa tanesi 1 cente düştükten sonra bir işe yaramaz.

Cüzdanınızı hackleyip bitcoininizi mi çaldılar? Yok. Peki 50milyon doların 10 dolara dönüşmesinin bundan ne farkı var?

Aslında biraz kendini kandırmaca ama borsalardaki hırsızlıklara kurban edilmekten 1 tık daha güvenli olduğu kesin.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Batarsa batsın umurunda olmaz dediniz de o bakımdan yazdım.Cüzdanda altın olur,dolar ,olur euro olur ,tapu olur anlarım bu kripto cüzdanında hep gözün ekranda olacak,aniden insan sıfırlayabilir.
    Valla önceleri benimde aklım yatmıyordu bu işe
    Ama gelişmelere karşı durulamıyor.

Artık bende kabullendim, gelecek var bu işte.

Ama iyi hisse seçer gibi iyi kripto seçmek gerekecek.

Tabi ciddi miktarda para buraya aktıkça altın gibi klasik yatırım araçları da az yada çok baskılanmaya devam edecek.

8. Kriptonun 10 dakika içerisinde 99% değer kaybı yaşaması SEC'in ağzından çıkacak tek bir cümleye bakar. Böyle birşey bundan sonra altın ya da borsada yaşanmaz ama kriptoda her an yaşanabilir.

Sayfa 810/1017 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •