Onemli Gunler Banner
Sayfa 402/446 İlkİlk ... 302352392400401402403404412 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Ortak bizim borsamız sene sonu bilançosu 1/1 gelenleri 10 tl olarak fiyatlamıştır ngenelde.

Sadece ralli dönemlerinde köpükler olmuştur.

Bu bizim huysuz o ralliyi bile hiç etmişken

15 mly karı takmaz bile.

Tabi bence

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Ortak bizim borsamız sene sonu bilançosu 1/1 gelenleri 10 tl olarak fiyatlamıştır ngenelde.

Sadece ralli dönemlerinde köpükler olmuştur.

Bu bizim huysuz o ralliyi bile hiç etmişken

15 mly karı takmaz bile.

Tabi bence
    Dediğin doğru. 15 milyon karı takmayabilir ben sadece kar tahminin de bulundum. en son ki ihale haberini de takmadı sonuçta. Yani bu hissede ne yapmaya çalışıyorlar çözmek mümkün değil. Hisse hareketleri iyice sığlaşmaya başladı kademelerde lotlar daha bir az artık ama hisse de yaprak kıpırdamıyor aylardır. BİST 150 bin iken üç kuruşluk ihale alan şirketler 5-10 tavan çekerken bu lanetin buralarda sürünmesi yoruyor insanı ama ben kendi adıma bekleyeceğim... Tek korkum siyasi karmaşaların ve seçim söylentilerinin artmaya başlaması ama yapacak bir şey yok ona da ...

3. ihaleler buna ait değildiki buna etkisi olsun

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    ihaleler buna ait değildiki buna etkisi olsun
    En son ki buna aitti . 11 milyon dolarlık olan. Geçen de konuştuk bunu unuttun sanırım. Diğer şirketin karının da yüzde yaklaşık 65 i bunun kasasına giriyor ortak ayrıca. Ha gitmiyor o bambaşka bir konu😡

5. ortakdan kaç para geleceği muamma.kar gösterip göstermeyeceği muamma.yaptığı işin parasını ne zaman alacağı muamma.

son iş ne zaman başlayacak ne zaman bitecek.bitiği işin parasını kaç taksitte kaç yılda alacağı belli değil yada bilmiyoruz

yüzde kaç karla çalışacak.

fazla bel bağlamamak lazım..

ancak aldığı iş miktarı artmalıki her dönem kasaya para girsin ve biriksin.

aldım bir kere bekliyorum yıllardır.

benim taktiğim çalışmadanda vermeyecem.

nedir o taktik

gördüğü dibin 10 katı olmalı..

tabi bence.

6. Hedeflerimiz seninle hemen hemen aynı sanırım ortak ama çok bekletti namussuz... Ben en azından çift haneleri görür diyordum şimdiye kadar ama 2021 yılının 6. Ayına giriyoruz daha 7.20 yiz. Çok yazık çoook

7. Ayrıyetten konut işyeri vs fiyatları bu kadar artmışken heralde bu da armut toplamıyordur para kazanıyordur. Gidipte 3 milyon -5 milyon kar açıklamaz heralde. Herşey ateş pahası olmuşken

8. önce 7.58 sonra 8.10 üzerine çıkabilmeliki rahat etsin..

Sayfa 402/446 İlkİlk ... 302352392400401402403404412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •