Onemli Gunler Banner
Sayfa 533/577 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543 ... SonSon
Arama sonucu : 4612 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by Fizikcoz Yazıyı Oku
    Payların Geri Alımı İçin Alt ve Üst Fiyat Limitleri
    Geri alım işlemlerinde her bir adet pay için ödenebilecek azami bedel 30,00-TL olarak belirlenmiştir
    ve bu tutarın altındaki her fiyattan pay alınabilecektir. Sermaye artırımı/azaltımı, kar dağıtımı gibi
    fiyat düzeltmelerine sebep olacak işlemler neticesinde geri alım için uygulanacak fiyat aralığı sabit
    kalacakt
    Azami 30 tl geri alım güzel haber
    de geri alım yapar mı işte orası muamma

2. Bu düşüşün sebebi nedir? Bilmediğimiz bir şey mi var?
    Ayrıca; Yataş'ın finansal tablolarını gönderen birime sesleniyorum.Her bilanço açıklama döneminde, son günü beklemek zorunda mısınız? Neden bunu alışkanlık haline getirdiniz?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Bu düşüşün sebebi nedir? Bilmediğimiz bir şey mi var?
    Ayrıca; Yataş'ın finansal tablolarını gönderen birime sesleniyorum.Her bilanço açıklama döneminde, son günü beklemek zorunda mısınız? Neden bunu alışkanlık haline getirdiniz?
    Bu düşüşün nedeni benim.Bir hafta kadar önce 23 bin lot civarında aldım.Ben alınca bir iki kademe yukarı yaptı bekledi baktı ben satmıyorum bastı geriye.Her hissede durum böyle.Nerde yüksek pozisyon alınsa hemen geri basıyorlar.Bilanço beklentiler yok ilk 500 sanayi şirketinde bilmem kaç sıra yükselmiş.Hepsi hava civa.

4. her gün eksi her gün eksi yeter daaaa...

5. Genel olarak haklisiniz fk favok nakit akisi borc hepsi yalan Adamlar asagi yukari ile para kazaniyorlar yabanci isi da yalan dolan bizim borsada bankalar belki bir kac holding o kadar..
    Uzun vade ederi varsa oraya gidiyor hisse ama uzun vade kisa da adamin donunu alir bu adamlar

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Bu düşüşün nedeni benim.Bir hafta kadar önce 23 bin lot civarında aldım.Ben alınca bir iki kademe yukarı yaptı bekledi baktı ben satmıyorum bastı geriye.Her hissede durum böyle.Nerde yüksek pozisyon alınsa hemen geri basıyorlar.Bilanço beklentiler yok ilk 500 sanayi şirketinde bilmem kaç sıra yükselmiş.Hepsi hava civa.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by buyshell Yazıyı Oku
    Genel olarak haklisiniz fk favok nakit akisi borc hepsi yalan Adamlar asagi yukari ile para kazaniyorlar yabanci isi da yalan dolan bizim borsada bankalar belki bir kac holding o kadar..
    Uzun vade ederi varsa oraya gidiyor hisse ama uzun vade kisa da adamin donunu alir bu adamlar

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Peki bu fiyatlardan ne kadar satmaya devam edebilecek? Dövizdeki oynaklığı kullanıp aşağı basıyorlar hisseyi. Tedirgin etmeye çalıştıkça hisselerini kaybediyorlar. Emeklilk fonları da toplamaya devam ediyor. Ky olarak ben,yine hisseye aşık oldum ve elimden çıkarmadım

7. Bilançonun eli kulağında tahtaci beyin son çırpınışları..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

8. Dov.poz.+degilmi en azindan dov.zarar yazmiyacagi gibi olumlu bile etkilenir diye dusunuyorum.Bilanco okuyAnlar daha iyi bilir

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 533/577 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •