Onemli Gunler Banner
Sayfa 170/370 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. KOZAL ve endeksle beraber hareket etmek... biraz eşyanın tabiatına aykırı işler...

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Dava ileri tarihe ertelendi kısa sürede bitecek gibi değil.
    TMSF.baskaninin kanunla çözeceğiz sözünü takip edeceğim
    Sagliklar
    Arkadaşlar dava Akın ipek firari olduğu için ayrıldı, Şuan dosya Bölge idare mahkemesi istinaf ceza dairesinde ve karar önümüzdeki haftaya verilecek

Alıntı Originally Posted by Yanlız Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dava Akın ipek firari olduğu için ayrıldı, Şuan dosya Bölge idare mahkemesi istinaf ceza dairesinde ve karar önümüzdeki haftaya verilecek
    Kardeş ayrılan dosya nosu 2020/20
    24.agir ceza mahkemesi duruşma 22.06.2021 tarihinde yapıldı ve çok ileri bir tarihe atıldı.
    Siz hangi dosyadan bahsediyorsunuz bir net bilgi Verde bizde öğrenelim.
    Ben duruşmayı izleyen kişiyim başkada kimse yoktu 4 avukat davacı tarafından 1 avukatta davalı taraftan.
    İstinafta dediğiniz hangi dosya vede önümüzdeki hafta karar çıkar beyanı neye göre veriyorsun.
    Net bilgiler yazarsanız iyi olur.
    Sagliklar

4. Hocam 24. Ağır ceza mahkemesi müsadere hususu ile ilgili olarak Ankara Bölge idare mahkemesi istinaf 4.cezada ve burada ceza daire başkanları tarafından önümüzdeki hafta karar verilecek

5. Hrant Dink cinayeti davasında dosyası ayrılan FETÖ elebaşı Gülen ve 11 sanığın ''15 gün içinde ülkeye dönmemeleri halinde'' kaçak sayılıp mal varlıklarına el konulmasına hükmedildi.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Fetodan içeri alınan sonra salınan ve tekrar içeri alınan birini duydum. Aklıma ilk gelen şey, ona verilen sürede sözünde durmamış olmaması oldu. Fetodan gelen feto ile gider. Bunu artık tüm ülke biliyor. İpek Koza fetonun ana kalesi oldu. Geçen sürede kayyumda devlet yönetimi ile bu günlere getirdi. Şuan bu şirketlerin devlete ödediği vergi dışında, devlete bir katkısı yada katma değeri var mı bunu bilmiyorum. Ama rakamlara baktığımızda devlet bu şirketlerden faydalanmalı. 15 Temmuz resmî bir bayram ise, feto terör örgütüde ülkede tescil görmüş bir durum. O halde devlet bunları alır, mahkeme bence geçmesi gereken bir süreç olarak görülmeli. Mahkeme olacak TMSF alacak, devlete devir edecek yada satacak, ama artık bir şekilde ya kendisi yada parası devlet kullanımına geçmeli. Bu benim dileğim yada isteğim değil, sadece olasılığını yazdım.
     Alıntı Originally Posted by Yanlız Yazıyı Oku
    Hrant Dink cinayeti davasında dosyası ayrılan FETÖ elebaşı Gülen ve 11 sanığın ''15 gün içinde ülkeye dönmemeleri halinde'' kaçak sayılıp mal varlıklarına el konulmasına hükmedildi.
    19 haziranda yazmıştım, 15 temmuz resmi bayramsa, feto da örgüttür. yukarıdaki haber ise bunlar için tescil niteliğindedir.

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş ayrılan dosya nosu 2020/20
    24.agir ceza mahkemesi duruşma 22.06.2021 tarihinde yapıldı ve çok ileri bir tarihe atıldı.
    Siz hangi dosyadan bahsediyorsunuz bir net bilgi Verde bizde öğrenelim.
    Ben duruşmayı izleyen kişiyim başkada kimse yoktu 4 avukat davacı tarafından 1 avukatta davalı taraftan.
    İstinafta dediğiniz hangi dosya vede önümüzdeki hafta karar çıkar beyanı neye göre veriyorsun.
    Net bilgiler yazarsanız iyi olur.
    Sagliklar
    Benim de beklentim bu şekildeydi. Çünkü tahtanın hareketlerinden anlaşılıyor bir şekilde. Ortada iki ay sonra temettü verebileceğine dair bir emare yok çünkü. Bu gibi davalar genelde uzun yıllar alır. Birkaç yılda bitmez. Peki çok ileri bir tarihten kasıt nedir? 2022-2023 yılları gibi mi yoksa çok daha sonraki zamanları kapsayan belirsiz bir tarih mi? Muhtemelen, o davanında uzatmaları falan olur. Davaları takip ediyorsanız, kişisel beklentiniz nedir? Açık olursak... 2025-2030 aralığında mı çözülebileceğini düşünüyorsunuz?
    ...

Sayfa 170/370 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •