Sayfa 50/464 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

panda bugün aysonu oldu iztarla helalleşcez demiş..bende lafı soktum hemen ulaşla nezaman hellaleşceniz dedim..bide aysonu maaşı çekincemi yukseltion dedim.işallah kızarda bi hareket ceker hipine....

dünki takas pastasını alabilirmiyiz acaba?

3. Dünkü takas bu şekilde Sn.tarkank
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Bugün sabah...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

tesekürler lutfü dostum...itibar vereyim dedim dön dolaş dedi...

pastalar genelde dengeli kendileri satıor kendileri alıorlar mal çıkışı pek yok ama olan bize oluyor...hayrlısı bakalım 2 gündür direniyor biraz bakalım ne olacak ya bugün yada pzrtesi..??

7.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    tesekürler lutfü dostum...itibar vereyim dedim dön dolaş dedi...
    Ben demek Sn.tarkank, itibar hiç önemli değil sağolun, maksat Ky dayanışması olsun baktığım yerlerde istek yapan olursa paylaşmaya çalışıyorum, iyi günler.

Bu arada bende kağıt yok, acil pasta falan lazım olursa msj atın görür görmez paylaşmaya çalışırım.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ben demek Sn.tarkank, itibar hiç önemli değil sağolun, maksat Ky dayanışması olsun baktığım yerlerde istek yapan olursa paylaşmaya çalışıyorum, iyi günler.

Bu arada bende kağıt yok, acil pasta falan lazım olursa msj atın görür görmez paylaşmaya çalışırım.
    hahhah yoksa sanada aldıralım 3-5lot başın ağrımıyorsabak inşaatlarda bitio az kaldı..

Sayfa 50/464 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •