6124

bilselc*

Üye

Duhul

Ucuz pahalı kavramı göreceli... nereden baktığınıza bağlı...

2016/12 gelir tablosu geldiği gün içi incelerseniz pahalı.... atıyorum saat 16.00 gibi..

İki saat sonra bilanço gelir bir bakmışsın ucuz...��

Evet şuan ucuz diyemeyiz...peki kront bu kadar diri tutan ne? ..

Geleceği....demekki piyasa kront'un geleceğine güveniyor....geri adım atmıyor...

Teknoloji çağındayız....fiyat pahalı gibi görünsede borsada gelecek fiyatladığını düşünürsek yazılım firmalarının ciro ...ciroya bağlı esas faaliyet kârlarının üzerine koyarak artması ...kâr marjının yüksek olması gibi sayacağımız rasyonel gerçekler pahalı görünen değeri göreceli hâle getirmekde...

Kront emekleme aşamasını tamamlamış yeni genç bir şirket... bıraktım TOBB projesini... bıraktım yurtiçi satışlarını....yine bıraktım Rusya, yeni Zelanda, Pakistan, katarı....siper güvenlik,bulut teknolojisi ...USD piyasasındaki şirketin hedefine ulaşması bile krontu her anlamda başka yerlere taşımaya yeter... bırakın dediklerim az buz beklentiler peki...��������*

Şimdi ucuzmu pahalımı? dediğim gibi göreceli...

Sn YALIN boş şirketi analiz etmez... oluşan rasyo değerleri içerisinde objektif yorum yapmıştır...eminim kendiside farkındadır kront'un potansiyelinden

KRONT TOPIGINDEN BILSELC dostun paylasimi hosuma gutti bilgi olarak paylasiyorum...