Sayfa 10/1002 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Adam hem güçlü tl istiyorum yüksek faiz verecem diyor hemde çekirdek TÜFE ye bakacam faiz indirecem diyor ...

İki ucu b.. değnek eline vermişler....Adam da ne yapacağını bilmiyor....
    Hem ayranım dökülmesin , hem ……..

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Adam hem güçlü tl istiyorum yüksek faiz verecem diyor hemde çekirdek TÜFE ye bakacam faiz indirecem diyor ...

İki ucu b.. değnek eline vermişler....Adam da ne yapacağını bilmiyor....
    Ne desin sıyırdım mı desin.Gelişi belli zamanında yazdıkları belli formatı belli,ben gene de bu adamlara şaşıyorum.Baya baya ruhen dayanıklı adamlar,çoluğun çocuğun var,bir nevi kuklasın,tüm türkiye önünde rezil oluyorsun kolay değil tabi.Boğaziçi rektörü ,bu ,damat,davutoğlu örnek çok.Hadi davutoğlu parti kurdu bir şekilde intikamını alıyor diğerleri ne yapsın,adam olan kafayı yer.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hem ayranım dökülmesin , hem ……..
    Sn egedük IQ muzu zorlama medwıg seni tatile gönderiverir,aman cümleleri ne zaman keseceğini şaşırma.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn egedük IQ muzu zorlama medwıg seni tatile gönderiverir,aman cümleleri ne zaman keseceğini şaşırma.
    Tatil yaparım. Mis gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Tatil yaparım. Mis gibi. Türkçem iyidir. Cümleyi yanlış yerde kesmem kolay kolay.

Hem ayranım dökülmesin hem lahmacunum sıcak kalsın di mi ,o atasözü benim hatırladığım böyle bir şeydi.

Tuzak soru sn egedük cevaba gerek yok,boşuna kendini potaya sokma)))))))))

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ne desin sıyırdım mı desin.Gelişi belli zamanında yazdıkları belli formatı belli,ben gene de bu adamlara şaşıyorum.Baya baya ruhen dayanıklı adamlar,çoluğun çocuğun var,bir nevi kuklasın,tüm türkiye önünde rezil oluyorsun kolay değil tabi.Boğaziçi rektörü ,bu ,damat,davutoğlu örnek çok.Hadi davutoğlu parti kurdu bir şekilde intikamını alıyor diğerleri ne yapsın,adam olan kafayı yer.
    Bu görevlere gelen kişilerin hepsinin maddi çıkar sağladıklarını düşünüyorum. Kolu komşu ne der... eskide kaldı bunlar

Sayfa 10/1002 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •