Sayfa 67/1002 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Yahu adamlar(adamlar lafın gelişi) konut yetersizliği ve gıda artışlarını bile muhalefete bağladı,bu adamların sözde yazarlık yaparak,hampadan aldığı parada,0,001 tl param varsa HARAM OLSUN...Ülkede birileri padişah özentiliğine soyunacak,koskoca devlet geleneği ayaklar altına alınacak,bildiğimiz veya tahmin ettiğimiz sebeplerle ülkeye 8 milyon ne idüğü belirsiz mülteci girecek,yetmedi kendi öğrencine;300,yabancı öğrenciye 600 tl öğrenim kredisi verip,en büyük üniversitelerin dev kontenjanlarını yabancı öğrencilere ayıracaksın sonra kiraları CYP zihniyeti,halde gıdayı terör örgütleri yükseltiyor diyeceksin....Ey Türk Halkı uyan artık!

Ha bu arada İsmail Saymaz ın sorusu hala cevapsız,İdlip deaskerimizi hangi terör örgütü şehit ediyor? neden o bölgede görev yapan 3 paşa istifa dilekçesi veriyor? muhalefet sorsun bunları bari daral geldi bana,imkan olsa beyini off moduna aldırıp öyle gezeceğim artık..dolar kuru:8,67 tl....

2. Bittirgitcoin’e % 6,66 çakmışlar

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bittirgitcoin’e % 6,66 çakmışlar
    erdoğana geçen gün gençler kripto paralarla ilgili soru soruyorlar
    konuya o kadar fransız ki, bunlarla mucadelemiz sonuna kadar devam edecek diyor..

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bittirgitcoin’e % 6,66 çakmışlar
    Temmuz sonunda 30 binlere inmişti sonra bir şaha kalktı 52 ye koştu. o arada 30 dan alan adam 40 dan dahi satmış olsa %33 net kâr 1.5 ayda kimde var ? burda pinekleyen dolarcılar mı kazandı ? gelmiş buraya %6 düştü diye sezar salata doğruyo. peh

5.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Temmuz sonunda 30 binlere inmişti sonra bir şaha kalktı 52 ye koştu. o arada 30 dan alan adam 40 dan dahi satmış olsa %33 net kâr 1.5 ayda kimde var ? burda pinekleyen dolarcılar mı kazandı ? gelmiş buraya %6 düştü diye sezar salata doğruyo. peh
    Tesadüfen gördüm yazdım.
    Kazanan kaybeden beni ilgilendirmez .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
    Kim bilir?
    Ama zinciri de çıkarırlarsa direkt kırmızıya geçer.
    Swap zincirimi ?,elde ne kaldıki,dış borç hala 450 oda bildiğimiz üstesi varmı bilmiyoruz,iç borcu gündeme almadım o daha vahim,merkezde zaten mermi bitti,tek mermi var oda faizi yükseltmek,ben başka çare göremiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
    Tesadüfen gördüm yazdım.
    Kazanan kaybeden beni ilgilendirmez .
    Zamanında 2010 cıvarı 65 cente almıştım derin wep vasıtası ile 1.25 okutmuştum

walla helal olsun derim çok ileri görüşlü adammışsın baba, sabırlı olup al unut yapsaydın heykelini dikerdik buraya forumdaşlar olarak. ama beton yetmezdi sanırım.

Bi de şu bitcoinlerini bozup pizza alan adam geldi aklıma onun durum daha vahim

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Zamanında 2010 cıvarı 65 cente almıştım derin wep vasıtası ile 1.25 okutmuştum

Sayfa 67/1002 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •