Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 532/1004 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Bu arada bizim 20 25 bin puan düşüşleri zamana yayılarak yapmaz.. Genelde 2 haftada iş biter

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    tacirler uzun zaman sonra alımda gözüküyor...genelde ilk üç satışta oluyordu...muhtemelen akşam bir miktar long kapattığını görürüz.
    Evet, spotta alım yaparken, vadelide 17 bin gibi ciddi long kapamış. Aps nin azalışını da açıklıyor bu durum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. büyük resim. euro bazlı. fikir verebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    büyük resim. euro bazlı. fikir verebilir.
    Trend dibinde 3lü tepe formasyonu aranmaz ya da olmaz. Tam aksine 3lü dip formasyonu aranır ya da oluşur ki EUR bazlı grafikte bariz 3lü dip oluşmuş. Diğer taraftan hem MACD hem de RSI 'de bariz pozitif uyumsuzluk var ki bu çok uzun süreli bir yukarı ralliyi işaret eder. Bu ralli de kapıda... Daha önce burada da yazdım banka takasları bunun için hazırlandı. Lotlar 19 Mart Başkan değişikliğine göre 2 ye katlandı. En azından kapanış bazlı siyah düşen trende kadar sürecekler. Orada kartlar tekrar dağıtılır.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... CR7...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Trend dibinde 3lü tepe formasyonu aranmaz ya da olmaz. Tam aksine 3lü dip formasyonu aranır ya da oluşur ki EUR bazlı grafikte bariz 3lü dip oluşmuş. Diğer taraftan hem MACD hem de RSI 'de bariz pozitif uyumsuzluk var ki bu çok uzun süreli bir yukarı ralliyi işaret eder. Bu ralli de kapıda... Daha önce burada da yazdım banka takasları bunun için hazırlandı. Lotlar 19 Mart Başkan değişikliğine göre 2 ye katlandı. En azından kapanış bazlı siyah düşen trende kadar sürecekler. Orada kartlar tekrar dağıtılır.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... CR7...

Teşekkürler..aydınlatıcı oldu..

6. Günaydın..
    Bol kazançlar..
    Önemli olan yılbaşına doğru eski gelenek ralliler yaşar mıyız bence yasarız..
    Şu dibi bulalım da..
    Gerisi kolay..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    büyük resim. euro bazlı. fikir verebilir.
    aynen güzel kardeşim

vatan evlatları OBO yu görüyor.. Obo mobo yok dayi...

neyin obosu hisseler sıfıra düşmüş obo olsa heralde eksiye geçicek

hayırlı işler..

8. Merhaba , Viop için en uygun komisyonlar ve koşulları sunan aracı kurum hangisi ? çok eskiden Sanko menkul vardı kontrat başına sabit 1 TL idi şuan ne durumda bilmiyorum.

Sayfa 532/1004 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •