Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
6 aylık bilançoyu açıkladı. Zaten iyi bilanço beklemiyorduk. Önemli olan toparlayıp açıklması idi. Bu da şirketi kurtarmak yokunda istekli olduklarının göstergesi. 25 milyona bu şirketi adam edip inşallah üretir hale getirirler. Gerçekten işleri zor ve meşakkatli. Allah yardımcıları olsun.

Dediğimiz gibi bu saatten sonra güzel gelişmeleri bildiren kaplar bekliyoruz artık. Bir de 15 Ekim deki genel kurulu ve orada ileteceklerini.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi dwğşldir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
Vay 1 ay ertlendi. Hemen panik . Arkadaşlar sermaye düşük . Halka açıklık oranı yüksek . Anlaşılan o ki hisseler arasında imtiyaz farkı da yok. Burada çok büyük mücadeleler dönebilir. Şirketi hayata döndürmeye çalışan bir grup var sonuçta . Şirkete 25 milyon nakit enjeckte edip üretime başlatmak isteyen . Bunu yaparken de olağan genel kurula yeterli katılım sağlanamamış . Vay efendim bunu panik haline getirip kağıda taban yaptırdılar. Genel kurul 1 ay sonra artık orana bakılmaksızın toplanır arkadaşlar. Aslında genel nisabın oluşamaması da elinizdeki hisselerin ne kadar kuymetli olduğunun göstergesi. Bu kağıtları alıp çoğunluk hisselerini eline geçirmek isteyenler olacaktır. Bunun için çaba sarf ediyorlar görmüyor musunuz?
Genel kurulum çoğunluk maddesini bile olumsuz kullanıp size panik yaptırıyorlar. Ben kendi adıma 25 milyon nakit enjecte eden adamın aptal olmadığını biliyor , bu nedenle de cuma günkü paniğin bugün gerini sakinliğe devretmesini umut ediyorum.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir