Sayfa 388/1001 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Viop XXXVII

iş dönüp dolaşıp yine ekonomi yönetimi, seçimler vs konulara geliyor sürekli.

seçimler olur, orda bir sıkıntı yok. yönetim de eğer halk yetkiyi başkasına verirse değişir. bence orda da bir sıkıntı yok.

ama ya halk yetkiyi vermezse? misal tüm türkiyenin benimseyeceği bir şey yapılırsa?

misal kktc için fiilen veya hukuken mevcut durumda bir şey yapmanın imkanı yok. ama medya marifetiyle tonla tezvirat olabilir.

seçime 1-2 ay kala kktc araçlarına 82 plakayı döşerlerse ve ülkenin ruh hali değişirse neler olur bilemiyorum.

yok falanca yerde militanlar var yok şöyle yok böyle, geçin arkadaşlar.

5 dakikada mum gibi olur hepsi.

tr insanı yetkiyi başkasına verirse.
    audentes Fortuna iuvat

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku

Benim anladığım olay görseldeki gibi.
    Emekliliğe etkisi daha yüksek bir sonraki hükümetlere yük bindirilmiş
    Ek ödemeye 5000 tl zam yapılıp, döner sermayenin kaldırılacağını kim söylüyor. O devam edecektir. İkisi birlikte 14500 tl civarı alır doktor, bu konuda eksik bişeyler vardır gibime geliyor.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sistem epik bozuldu. Bozan bizzat herkes- herkes bu plansizligi istedi herkes hak etmese de çocuğum tip okusun dedi.

Herkes 300 bine giren çocuğa elektronik mühendisliği okuttu ve iş bulmasını bekledi.

Sonunda, mühendislik yapamayan mühendisler, kalitesiz doktorlar, bunlara verilen düşük maaşlar neticesinde de yurt dışına komple göçen üst seviye beyinler kaldı.

Halk + hükumet el ele kendi geleceğimizi kararttık.

Ben çıkış göremiyorum. Çıkış haymana abeyler haymana dan yazarım artık size.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çıkış yok dayi...

çok düşündüm çıkışı bulsam takilin gotume çıkışı buldum diyecektim ama bulamadım.

benim pesime kimse takilmasin kamu oyuna duyurumdur.

eğitim kalitesi demis iken atam koy enstitüleri kurmuş ve bu okullar efsanevi adamlar yetiştirmiş.

biz napmisiz.
    hemen orayı kapatmışız.
    nicun?
    ya cogaltmiyon bari çeşit olarak kalsın demi.

yok hemen kapatalim biz daha iyi biliriz.
    al bildin.
    al al al.

4. Dun sinemada seansi beklerken 5 dakika media markt a bakalim dedik
    Ayin 29 unda 9204 liraya satilan laptop [cuma indirimi ile 8bin kusure kadar dusmustu] 12.400 tl den satiliyor icerisi ana baba gunu gibi kalabalik kuru kalabalikda degildi
    ben HP faniyim suan kullandigim laptop i5 10.nesil 8 gm ram 4 gb harici ekran karti var yurt disina ciktigim bir zamanda 825$ a almistim. 4gb ekran karti olan metalik kasa alabilmem icin turkiyede sanirim 25bin felan vermem lazim oda bulunmuyor
    12.400 e satilan laptop 8gb ram 2gb harici ekran karti i5 11 nesil islemci
    Fiyatlar arttikca bize urun satabilmek adina kalite de dusuyor
    GLB 200 2000 dizel versiyonu butun dunyada var odeyecegin para maximum 40.000$
    Turkiye 1.4 benzinli fiyata bu paranin 2 katindan fazlasini oduyorsun

Ulkenin teknoloji magazalarinda ps5 yok
    ps4 ve bir suru oyun vardi ps5 cikinca kuzenimin ogluna verdim ben kendime ps5 alirim diye
    suan trendyolda felan var 15bin tl istiyorlar ps5e ama asgari ucretin 3000 oldugu bir ulkede ps5 e 15bin verip almak diyorum elim gitmiyor
    ....

5.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Ek ödemeye 5000 tl zam yapılıp, döner sermayenin kaldırılacağını kim söylüyor. O devam edecektir. İkisi birlikte 14500 tl civarı alır doktor, bu konuda eksik bişeyler vardır gibime geliyor.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boşuna sendikalar iş bırakma eylemi yapmıyor, diğer sağlık çalışanlarına yok doktora var, olay bu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Ülkenin tüm temel taşları, ne yazık kiyerinden oynadı. Bu gidişatın sonu hiç iyi gözükmüyor. Gitseler bile enkaz çok sıkıntılı olma ihtimali var. İvedilikle önceliklerin bırakılıp asgari müşterekte birleşmek gerekir diye düşünüyorum.

7. Haymana işte dayu.

A1 kirmance, ( ana avrat küfür etsen yeter ) x sene tecrübe bilmemne ilen kaplıcada gece bekçiliği işi buldum. Mis gibi.
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    çıkış yok dayi...

çok düşündüm çıkışı bulsam takilin gotume çıkışı buldum diyecektim ama bulamadım.

benim pesime kimse takilmasin kamu oyuna duyurumdur.

eğitim kalitesi demis iken atam koy enstitüleri kurmuş ve bu okullar efsanevi adamlar yetiştirmiş.

biz napmisiz.
    hemen orayı kapatmışız.
    nicun?
    ya cogaltmiyon bari çeşit olarak kalsın demi.

yok hemen kapatalim biz daha iyi biliriz.
    al bildin.
    al al al.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Boşuna sendikalar iş bırakma eylemi yapmıyor, diğer sağlık çalışanlarına yok doktora var, olay bu
    Bozkurt, öyle birşey yok dediler ya!

Döner sermayeden geleni maaşa ekleyip bitirdiler işi. Emekliliği etkileyecek biraz o kadar.

Bu emeklilik işini de daha önce bozmuşlardı, biraz düzelttiler. Olay bu..

Sayfa 388/1001 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •