Sayfa 531/991 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7927 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bugün omtaş'ta nakit var alırlar omtaş üzerinden 100 200 bin lot bak bakalım tahtaya basabiliyorlar mı

Zamanında 1 milyon lot alan omtaş bugün 100 200 bin lotmu alamıyor.

Gerçekten düşün düşün bulamıyorum patronu 2014 den beri bu hissedeki operasyonda nereye koyacağımı bilemiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    Hocam biz 1 senedir burdayız. operasyon yese de Tahta 3 yıl önceki fiyatlarında dolaşıyoruz. 1 senedir herhangi bir güçlü biri yok tahtada robotlar top çeviriyor. aşağıda pata küte düşerken yukarı çıkamıyoruz. herhangi beklenitisi olsa yada bir baskı olsa bile tahtacı salak mı malını ucuza kaptırsın .. tahtacayı kalsa 20 ye de verecek 18 e de .. ben de çok umutlu gelmiştim geçen sene. 1 senede olanlar ortada umudum filan da kalmadı. biraz kar edip çıkmak istiyorum 1 senenin hatrına, ki tuvalet kağıdı bile %100 den fazla kazandırdı.
    Tahtacı 18 e de vermek istiyorsa 18 bile etmez diyorsunuz anladım tabii herkesin bir beklentisi var ve herkesin bir amacı var sizde beklenti yoksa çok beklentili tahtalar var illa karla çıkmanız gerekmez diğerlerinden beklentisi olup bundan çok düşende var öyle bakarsanız bunu karlı bile satmış olursunuz o sebeple yani isterseniz çıkabilirsiniz çok takmayın bence biz burda çobanlık yapmaya razıyız;)

3.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Tahtacı 18 e de vermek istiyorsa 18 bile etmez diyorsunuz anladım tabii herkesin bir beklentisi var ve herkesin bir amacı var sizde beklenti yoksa çok beklentili tahtalar var illa karla çıkmanız gerekmez diğerlerinden beklentisi olup bundan çok düşende var öyle bakarsanız bunu karlı bile satmış olursunuz o sebeple yani isterseniz çıkabilirsiniz çok takmayın bence biz burda çobanlık yapmaya razıyız;)
    Orası öyle, aynı konuda hemfikiriz, öncelikle şirket kar etmeye başladı. Fakat bist henüz yarım puan bile düşmeden bizimkisi -%3.05 düşüyorsa burda art niyet ararım. Elbette çıkacağım bu hissede yıllarımı kaybetmeyi düşünmüyorum . Rüzgar bey'in yukarda belirttiği gibi hisseye sahip çıkan kimse yok. iş bağlantısını bile KAP atmıyorlar. Finansalları açıklamak için son günü bekliyorlar. Kardeşi Dokta aynı durumda , tamam o baya güzel yükseldi ve 3 yıldır yerinde sayıyor fakat bunların yaptığı ********liği de gizlemiyor

4. aynı patronu gibi altına zıçtımı kalkamıyor bir daha.

Büyük bir beklenti ile almıştım ama hata ettim bunun yerine Tüpraş 80 liralardan alsaydim 3 katı para kazanirdim ben hala bekliyorum bu kendi adıma yazdım.

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Büyük bir beklenti ile almıştım ama hata ettim bunun yerine Tüpraş 80 liralardan alsaydim 3 katı para kazanirdim ben hala bekliyorum bu kendi adıma yazdım.

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı hata bende de var. Gitmeyen hisse gitmiyor. Bir hata olarak değil de , Portföy içinde fantazi olarak giderse uzaya gidecek gitmezse de yerin dibine gitsin umurumda değil gibisinden aldım. Benim Portföyümün güzel tarafı bende tüm hisselerim gitti. Bir tek bunda zararda bekliyorum. Bir gün gidecek diye umut ile bekliyorum. Sabrın sonu selamet. Bu hissede beklentim çok büyük. Eninde sonunda gidecek diye bekliyorum. Tüm gelirleri döviz cinsinden olan Türkiye'nin en büyük köklü firmalarından biri. Uçuşa geçmesi lazım. Ama hala uçmuyor, Yüklü miktarda Küçük Yatırımcı var sanırım, o yüzden gitmiyor olabilir, Pastasına içeriğine bakcak bir müslüman varsa ordan 3 aşağı 5 yukarı belli olabilir.

7. Pandemi sonrası yükselişe ayak uyduramayan,endeks rallisinde ayak uydurmaya çalışıp zirvesini bile aşamayan, anında yıkılan bir tahta bizimkisi.Yani bizimkisi bir aşk hikayesi.
    Merak ettiğim yabancı o kadar lotu niye aldı.Gerçi yabancı değildir o,yabancı olssaydı duramazdık.

8. Maalesef bist 2400 olduğunda 38 i bile göremiyecez gibi yeniden. alış kademeleri 2-100-300 lot.. Patron sahip çıkmadığı sürece hiç bir şey olacağını düşünmüyorum. Sahip çıkacak patron da en azından iş bağlantısı için KAP atar. Kendi adıma bu durumu SPK 'ya yazdım. Firma kimlerle çalışıyor , satış yaptığı firmalar filan belirsiz diye. Bi şey olacağından değil ama en azından denedim. Şirkete de yazdım Patronlara da mail attım.

Sayfa 531/991 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •