Sayfa 515/571 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon
Arama sonucu : 4563 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    yükselmiş gibi görünen hisse dolara göre dünden ucuz.
    Ekimde aldım euro bozup daha devalüsyonu ya çıkardı ya çıkarmadı bakmak gerek

2. Çok kaliteli iş yapıyorlar gözüküyor. Ortak olmak sevindirici... Hollanda da tarım startup larına bakmıştım bir süre önce. Benzer şeyleri bu büyük ölçekte burda görmek sevindirici. Yüksek teknoloji de kullanıyorlar gibi ....

Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Ekimde aldım euro bozup daha devalüsyonu ya çıkardı ya çıkarmadı bakmak gerek
    Direnç dolar bazında 2.9 usd...Zamanında 15 dolarları bile görmüş hisse.... Sanal zenginliği çıkarsak 7-8 dolar fena değil ama oralara gitmesi için dolar bazında 2.9 direncini geçmesi lazım

4. bu düşüş çok saçma oldu bugün bence buralarda dengelenmesi beklenirdi ama olmadı bekleyelim bakalım...

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bu düşüş çok saçma oldu bugün bence buralarda dengelenmesi beklenirdi ama olmadı bekleyelim bakalım...
    aefes pozisyonumu gecen hafta kapattim..

yine gel geri al diyor ama sanirim bu sefer ben yokum..

sahipleri yeteri kadar topladiginda bira grubuna kar gosterirler ve senedi 10 kat ucururlar...

ama hali hazirda kar eden sirketler varken bu adamlarin keyfini beklemek sinir bozucu bir surec

o yuzden anadolu efese geri donmek mantiksiz geliyor..

umarim kisa surede bira grubu karlarini yatirimci ile paylasmaya baslarlar...

hoscakal aefes

6.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    aefes pozisyonumu gecen hafta kapattim..

yine gel geri al diyor ama sanirim bu sefer ben yokum..

sahipleri yeteri kadar topladiginda bira grubuna kar gosterirler ve senedi 10 kat ucururlar...

ama hali hazirda kar eden sirketler varken bu adamlarin keyfini beklemek sinir bozucu bir surec

o yuzden anadolu efese geri donmek mantiksiz geliyor..

umarim kisa surede bira grubu karlarini yatirimci ile paylasmaya baslarlar...

hoscakal aefes
    Rusya da iş yapan bir arkadaşımla konuştum . Rusya da epey güçlüler dedi. Zamanın ucuz fiyata epey bir fabrika aldılar dedi. Ne kadar hakim bilmiyorum duruma ama. Ben uzun bekleme, temettü için geçtim genel olarak. Yükselirse de hayır demeyiz tabi. Bonus olur o da ..

7. Öyle veya böyle. 8 yıllık yatay direncin tl bazlı kırıldığı ve üstünde kapatıldığı bir yıl oldu.
    Temettüler de cepte.
    Önümüzdeki 3-4 yıl dolar bazlı eski zirvesine yapılacak sert atakların yılı olacak artık.
    Tl bazlı grafikler ve fiyatlamalar artık çöp.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Öyle veya böyle. 8 yıllık yatay direncin tl bazlı kırıldığı ve üstünde kapatıldığı bir yıl oldu.
    Temettüler de cepte.
    Önümüzdeki 3-4 yıl dolar bazlı eski zirvesine yapılacak sert atakların yılı olacak artık.
    Tl bazlı grafikler ve fiyatlamalar artık çöp.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umarım öyle olur. Temmettü %kaç gelir 2021 için . Beklenti var mıdır?

Sayfa 515/571 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •