Sayfa 64/651 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Önceki takaslara göre tacirlerde 300-400 bin arası hisse görünüyor.

2. Gentaş gibi sahipli bir hissede DIŞARDAN biri açığa satma riskine girebilir mi?

3. tacirler portföy hisse senedi yatırım fonu nisan ve mayıs sonu KAP a bakarsanız bu fonda 1.200.000 lot gentaş görünüyor. sayfayı atmaya çalıştım ama atamadım.

4. Dersini alan spekülatörün son mallarıdır belki de... Belki o da bölünmeden medet ummuştur bizim gibi, kim bilir? Arkasına bakmadan tahtayı terkederken geride bir kısım malı kalmıştı bir miktar... Bildiğim tek şey, inadına zarar yazma (İtalya'daki şirket, batık şirketleri pahalıya geçirme, ve daha kimbilir neler) süreciyle Gentaş'ın ve uluslararası piyasalarda keskin bir bozulma olmaz ise bu fiyatların uzun vadede kaçırılmaz olduğudur... Bir gün birilerinin dikkatini mutlaka çekecek ve o birileri bu kez ders veren olabilecektir. Ne kadar süreceğini ise göreceğiz hep birlikte, ömrümüz olursa... Aslında denetleyici kurumlar gereğini yapıyor olsaydı, bunları konuşmuyor olacaktık ama... Son olarak, bu türden melanet patron tahtaları fon, bastonluların fonları (eğer kendi malları değilse) ve iş bilmez spekülatörlerin son lotlarına bile göz dikmiştir. Bunlar düşmeden de asla hareket etmez. Çünkü son tahlilde zaman, onların lehine çalışan en yakın dostlarıdır... Selamlar, saygılar, bol kazançlar... Yatırım tavsiyesi değildir...

5. Tüm ortakların bayramı şeker tadında geçsin

6. İyi Bayramlar

7. İyi bayramlar sevgili yatırımcılar, bu kagıtta malesef kardan onceki gun yakalandım, yuzde 7-8 kadar bir zarar var. temettu ve bedelsiz de birsey kurtarmadı. Dustukce alıyorum maliyet ortalama, bir yerden donecektir, cok kontrol edilen bir tahta, birilerine mal dokturuyorlar, tekrar hareket 1.80 seviyesi olacak, ytd

8. Hissede hareket olmayınca sayfada da yok.Ama sırası gelir elbet.
    Biz olsakta olmasakta.
    yat.tav.değildir.

Sayfa 64/651 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •