Sayfa 164/527 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Bilanço bekliyor yine ters köşe yapmaz inşallah 170 180 lerde bulmayalim kendimizi

Bugünkü işlemler gösterdi ki tahtada kimse yok boş bıraktılar ky kendi alıp satıyor

Sermaye artırımı gelmez adam genel kurulda söyledi Kredi ile yapacak yaparsa tabiii

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bilanço bekliyor yine ters köşe yapmaz inşallah 170 180 lerde bulmayalim kendimizi

Bugünkü işlemler gösterdi ki tahtada kimse yok boş bıraktılar ky kendi alıp satıyor
    170~180 aralığına gelmesi senin işine gelir, sn nilkiz ek alım yaparsın...

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Eğer bu ced raporu boşa alinmadiysa bu iskele inşaatı yapilacak. Bu inşaati patronun kendi imkanıyla yada sadece şirket gücüyle (borç vesaire) yapacagina kimse inandiramaz. Illaki ortaklara pamuk eller cebe diyecek. Yani o kedi buraya seve seve gelecek. Vakit ise fal bakmak gibi 3 vakte kadar falan filan. Tamamen kişisel tahmindir. Kendimi gaza getiriyorum. Kimse bana bakıp dolmuşa binmesin
    Bedellinin ayak sesleri geliyor

5. Geçtiğimiz günlerde yazdım, burada boş muhabbet yapmak kime ne fayda sağlar. Adamlar koskoca holdingler yönetiyorlar, sizin gibi düşünseler 1-2 yılda batar giderler. 10 milyon sermaye ile ne bedellisi toplayacak. Önce bir bedelsiz yapması lazım. Muhtemelen hisselerin yarısı şirketin kasasındadır zaten. Yok niyetiniz Küçük Yatırımcıları hisseden kaçırmak ise başaramayacaksınız. Bu hissede olan herkes geleceği ve gelecekte neler getireceğini çok iyi biliyor. 700 küsur dönüm liman arazisi ve içinde liman olan bir şirket, gübre fabrikasına değinmiyorum bile... Bir çift sözüm de Şirket Yöneticilerine; eğer ki kimsenin bir şey kazanmasını istemiyorsanız neden halka açarsınız? Hak denilen bir şeye inancınız yok mu? Kimseye YTD. Herkese saygı ve selamlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mustafabozkurt Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz günlerde yazdım, burada boş muhabbet yapmak kime ne fayda sağlar. Adamlar koskoca holdingler yönetiyorlar, sizin gibi düşünseler 1-2 yılda batar giderler. 10 milyon sermaye ile ne bedellisi toplayacak. Önce bir bedelsiz yapması lazım. Muhtemelen hisselerin yarısı şirketin kasasındadır zaten. Yok niyetiniz Küçük Yatırımcıları hisseden kaçırmak ise başaramayacaksınız. Bu hissede olan herkes geleceği ve gelecekte neler getireceğini çok iyi biliyor. 700 küsur dönüm liman arazisi ve içinde liman olan bir şirket, gübre fabrikasına değinmiyorum bile... Bir çift sözüm de Şirket Yöneticilerine; eğer ki kimsenin bir şey kazanmasını istemiyorsanız neden halka açarsınız? Hak denilen bir şeye inancınız yok mu? Kimseye YTD. Herkese saygı ve selamlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by serdalkal Yazıyı Oku
    Bedellinin ayak sesleri geliyor
    Akla mantığa uyan bir fikir olmaz bu söyledikleriniz.

Çünki en az 150 milyon lira gerekli iskele için.

Bunu toplamak için 1 e 15 bedelli yapması gerek.
    Yapar mı !!!!!!

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bilançosu döviz eksiği yüzünden parlak gelmez..son üç ay dövize çalışmış olur.

Sayfa 164/527 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •