Sayfa 166/690 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Düz mantık...Adamların derdi, burada adamlar patronlar oluyor mal boşaltmak olsa tam da GYO'ların hareketlendiği bir dönemde şu rasyolarla en az 5 TL den kitlerlerdi herkese. Ki, takasların dağınık olmadığı da ortada. Mallar hemen hemen aynı. 5 lerden satmayanı 1 lerden satar diye ummak. Ne bieyim...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Psikolojinin insanı getirdiği nokta, ders olarak okutulması lazım.

Ben 3-5 bin lot attım kenara ama epey nakit kaldı halen, sözde Salı günü rüçhan almayı planlıyordum, belki son bir aşağı iğne yaparlar düşüncesiyle. 0.19 dan almaya elim varmadı inanılır gibi değil. Bakalım ne olacak. Şayet kağıttaki çete ile bu şamarı yiyen çocukların direkt bir ilgisi varsa, ki bence var. Cuma günü gördüğümüz rakamlar acı bir anı olarak kalabilir. İnşallah da öyledir, hissede olan bir çok arkadaş büyük sıkıntılara girdi son 5 günde.
    0.19 için stres yapmana gerek yokmuş gir 0.17'ye alırsın hatta 0.16 birazdan çalışır acele etme

%15 daha aşağıda kupon
    psikoloji değil gerçekler

3. Benle iyi uğraştın bu sabah, hadi hayırlısı. Yalan yok 3-5 atıyorum ama asıl alımlarım yarın olacak. Hava zaten puslu, fed bir taraftan Ukrayna bir taraftan, not indirimi bir taraftan...Sever bu eşoğlusular böyle havaları. Kıstırmışlar zavallı yatırımcıyı...

işte psikoloji budurders olarak okutulmalı
    Benle iyi uğraştın bu sabah, hadi hayırlısı. Yalan yok 3-5 atıyorum ama asıl alımlarım yarın olacak.

0.19 gerçekten de tarihin acı sayfalarında kaldı

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    işte psikoloji budur ders olarak okutulmalı
    Beni iyi tanırsın. Fil hafızası vardır bende. Yazılanı asla unutmam...Bu aldıklarımı, bu çakallara kaçtan kitleyeceğimi de yazacağım tıpkı RTALB'de olduğu gibi.

hakikaten bu kadarını ben bile tahmin edemezdim. Bu hesaba göre yarın 0.09 falan çalıştırmaları lazım??
    Beni iyi tanırsın. Fil hafızası vardır bende. Yazılanı asla unutmam...

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hakikaten bu kadarını ben bile tahmin edemezdim. Bu hesaba göre yarın 0.09 falan çalıştırmaları lazım??
    Senin en son tahminin 6 Tl idi yanlış hatırlamıyorsam. Tahmin yapmasak iyi olacak. Sanki. 1.12 den 20K lot daha alındı bu arada...Verişleri baya kuvvetli bakalım alışları nasıl olacak.

Sayfa 166/690 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •