Sayfa 193/690 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. KLGYO DEĞERLEME RAPORLARI

https://www.hizliresim.com/24bd5mv

2021/09 BİLANCODAKİ NAKİT VE NAKİT BENZERLERİ: 618.572.000
    ARTI BEDELLİDEN GELECEK NAKİT

2021/09 BİLANÇODA GÖRÜLEN DEĞERLER
    Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar 121.317.000
    Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 546.231.000
    Maddi Duran Varlıklar 14.364.000

2021/12 'DE BAKALIM NASIL GELECEK.
    YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    At sahibine göre kisnermiş...Bu toplayacagi paralarla İstanbulun neresi kapatilacak acaba..
    Mithatpaşa gibi yerden 15 dönüm aldılar daha ne olsun...Sahibinden'den bakın 1 m2 yer yok oralarda. Belki erken bir analiz olacak ama buraya yapılacak havuzlu villaların sahibi bile hazır bana kalırsa. Vahitçiğim boşuna gitmemiştir BAE'ye.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Arkadaslar dunbdeniz yatirimla gorustugumde ruchan kullanmaniz icin 18 subatta hesabinizda ruchan bedeli kadar para yatirmaniz lazim dedi. Ben 21 subat dememe ragmen israrla 18 subatta para yatmazsa ruchanlariniz yanar dedi. Az once portfoyume baktigimda az bir ruchan kalmisti. Fakat ana hisse gozukmesine ragmen ruchanlar gozukmuyor. Bilgisi olan varmi. Veya Deniz yatirimla calisan varsa kendi portfoylerine bakabilir mi ruchanlari duruyormu

4.  Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Az once portfoyume baktigimda az bir ruchan kalmisti. Fakat ana hisse gozukmesine ragmen ruchanlar gozukmuyor.
    Rüçhan kaldığını görüp rüçhan görmemek nasıl oluyor anlamadım ?

5. Az bir miktar ruchan birakmistim. Vakif yatirimdaki ruchanlarim gozukmesine ragmen deniz yatirimdaki portfoyume baktigimda ana hisseler gozukuyor fakat ruchanlar gozukmuyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Az bir miktar ruchan birakmistim. Vakif yatirimdaki ruchanlarim gozukmesine ragmen deniz yatirimdaki portfoyume baktigimda ana hisseler gozukuyor fakat ruchanlar gozukmuyor.
    Rüçhanların Pazartesi günü kullanılmasıyla ilgili talimat verdiğin görüşmeyi kayda al. Direkt lisans iptali.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Mithatpaşa gibi yerden 15 dönüm aldılar daha ne olsun...Sahibinden'den bakın 1 m2 yer yok oralarda. Belki erken bir analiz olacak ama buraya yapılacak havuzlu villaların sahibi bile hazır bana kalırsa. Vahitçiğim boşuna gitmemiştir BAE'ye.
    Farzedelimki sermayesinin beş misli kar etti.
    Bu para,klgyo da kalmadıktan ve hissedarlara bi getiri sağlamadıktan sonra ne işe yarar?
    Olmuşmu 11 yıldır bi fayda.
    Sadece kendilerine bir fayda için operasyon varsa ve bunuda güccük yatırımcı hissetmiş ise faydalanmıştır.
    Borsada şirketin ne olduğu malvarlığı karı değil yöneticilerin kim olduğu önemlidir.
    İMKB özellikle böyle yazdım bunun örnekleri ile doludur şöyle bir geçmişe bakmak lazım.
    Ben neden burdayım.
    Birilerine faydam olursa ve zamanı geldiğindede intikam için

8. Eminim ki buradaki hiç kimse 7/24 Allah, kitap, namaz deyip ellerinden Kuran düşürmeyen; zekat, fitre, sadaka, kurban yoluyla verilmiş olan "ben size bütün varlığınızı paylaşmanız için verdim" ilahi mesajına rağmen hem de mübarek 3 aylarda kendi hissedarına kumpas kuran bir dincinin kağıdını "değer yatırımı" olarak almamıştır. En azından ben almadım. An itibariyle benim için bu hisse emsallerinden ve sektör ortalamalarından gayet ciddi oranda iskontolu işlem gören; borcu olmayıp bilakis kasası para dolu, projeleri takır takır satan haliyle piyasa değerlemesi en kısa sürede emsallerine gelme potansiyeli taşıyan kısa vadeli "spekülatif" bir yatırım.

Belkide dine imana gelmiş bu seneden itibaren temettü vereceklerdir ne biliyon. Adam daha geçen gün BAE'de idi, geçerken uğramış umre de yapmıştır illaki. Allah'tan umut kesilmez.

Sayfa 193/690 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •