Sayfa 66/492 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 3932 madde; 521 - 528 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Tcell Cuma günü %6 bugün de tam gaz giderken bizim eşşek yine kıvranıyor.
    Ne satış ne de temettü haberi gelmedi.
    İyi haftalar herkese.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. ttkomda önce 8 tl ardından 7 tl li fiyatlara yolculuk başladı sanırım. TVF FAKTÖRÜ BÖYLE BİR TUFANDIR İŞTE. GENEL MÜDÜR TTKOMUN İÇİNDEN GEÇTİ DARMA DAĞIN ETTİ BÜTÜN GÖZTERGELERİ BOZDU. BUNU BİLİNÇLİ VE EMİRLE YAPTIĞINA İNANIYORUM.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 21-02-2022 saat: 17:05.

3. Tcell yeşil yaktı, bunun sahibi yok, yok yok sahibi çok.
    Çok rezil hisse vesselam, endeks yeşilken de, kırmızıyken de düşüyor.

4. merak etmeyin bu fiyatlardan almayan , elinde mal olupta satanlar 40 - 50 olsa kapışırlar. hisse başı 1,65 kar ile bu fiyatlarında altına düşmesi çok komik olur.bu 1,65 lik karda en öldüm durumundaki karıdır şirketin...bir süredir tahtada yabancı çıkışı gözüküyor.siz olsanız alacağınız temettünün %30 unu stopaj olarak vermek istermisiniz ??? işte bıyıklılar satıp yerli kuruma geçiyorlar %10 stopaj için....olası bi haberde 0 -50 den malı çakacaklarsa eğer malı çeşitli kurumlara dağıtıp izlerini kaybettirimeleri lazım...bence yabancı satışının nedenleri bunlar olabilir...bu sıra gelecek genel kurul , temettü ve satış haberlerine odaklanın ...elinizdeki malıda kaptırmayın... selametle
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

5. Sn. Temelci, Tcell'de de aynı durum var ama yer çekimine karşı direniyor hisse. %1.5 artıda hisse, son zamanlarda pozitif ayrıştı.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sn. Temelci, Tcell'de de aynı durum var ama yer çekimine karşı direniyor hisse. %1.5 artıda hisse, son zamanlarda pozitif ayrıştı.
    ttkomun karı türkcellden çok.hem gsm hem fiber altyapımız var...şuan satış aşamasındayız..halka açıklığımız %13..türkselin borcunda büyük yükseliş vardı (tam emin değilim şöyle bi bakmıştım bilançoya)...ben temel verilere göre hareket ederim..ttkom bana göre çok daha avantajlı..düştüysek kalkarız sorun değil...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

7.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    ttkomun karı türkcellden çok.hem gsm hem fiber altyapımız var...şuan satış aşamasındayız..halka açıklığımız %13..türkselin borcunda büyük yükseliş vardı (tam emin değilim şöyle bi bakmıştım bilançoya)...ben temel verilere göre hareket ederim..ttkom bana göre çok daha avantajlı..düştüysek kalkarız sorun değil...
    Sanırım Tcell Superonline halka arz hikayesinden ayrıştı bizden, sanki bizim satış hikayemiz yokmuş gibi davranıyor.
    Şu temettü açıklasaydı rahatlardık, hesabımızı kitabımızı ona göre yapardık.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sanırım Tcell Superonline halka arz hikayesinden ayrıştı bizden, sanki bizim satış hikayemiz yokmuş gibi davranıyor.
    Şu temettü açıklasaydı rahatlardık, hesabımızı kitabımızı ona göre yapardık.

eğer TVF nuna satıldıysa temettüyü unutalım.cumhurbaşkanı temettü vermeyi sevmez diyorlar.satış gerçekleşmediyse iyi bir temettü verebilirler.

Sayfa 66/492 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •