Sayfa 412/1007 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yok mu la bi çözümü önerisi olan? bu yıl %50 üzerinde enflasyon paramızı, malımızı nasıl koruyacağız :D

dolar garantili faize koysak faiz %20, dolar yatay. öte yandan enflasyon %50 üzerinde reelde %100 üzerinde.

yabancı senet fonları alsak, onlar burdan gelip %50 gitmez...

yani tek bir alan kalıyor... oda bist mi? bist 'e mi yatıracağız tüm parayı*

Daire al. Gelecek yıl 5 milyon...
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...10904166/detay

2.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bu ev prim yapar bence kapalı garajı da var.

Genelde evler doları 20 TL olarak hesaplamış gibi. Son 1,5-2 senede fiyatlar çok arttı, son dönemde ilanlar astronomik oldu bazı ilanlarda. Geçen sene dubleks bir ev 1,450,000 TL idi şimdi aynı yerde 3+1 e 6 milyon yazmış emlakçı, zamanında 300 bin dolara el değiştiriyordu.

Muhtemelen elinde para olan peşin ev alıyordur.

Ajda Pekkan 2015'de 10 milyona aldığı villasını 25 milyon'dan satamamıştı sonra 75 milyon yapmış.

https://www.emlakhaberajansi.com/ajd...n-istiyor.html
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bu ev prim yapar bence kapalı garajı da var.

Genelde evler doları 20 TL olarak hesaplamış gibi. Son 1,5-2 senede fiyatlar çok arttı, son dönemde ilanlar astronomik oldu bazı ilanlarda. Geçen sene dubleks bir ev 1,450,000 TL idi şimdi aynı yerde 3+1 e 6 milyon yazmış emlakçı, zamanında 300 bin dolara el değiştiriyordu.

Muhtemelen elinde para olan peşin ev alıyordur.

Ajda Pekkan 2015'de 10 milyona aldığı villasını 25 milyon'dan satamamıştı sonra 75 milyon yapmış.

https://www.emlakhaberajansi.com/ajd...n-istiyor.html
    satmış mı peki süperstar ( taşbacak )
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    satmış mı peki süperstar ( taşbacak )
    Bu ev işi ilginç bir olay.

Yengem Almanya'da yaşıyordu. Bir yerde ikiz villa varmış, birinde Alman doktor oturuyor, diğerinde Türk aile. İkisi de satılığa çıkmış doktor 300 bin EUR koymuş satamamış, Türk 400 bin EUR'ya koymuş hemen satılmış.

Ajda Pekkan'ın eski evi olması hadisesi prim yapar mı bilemiyorum. Çevredeki vilların duruma göre değerlendirmek lazım.

Şu sıralar üst klas lüks sitede oturulamıyor ise garajlı ufak apartman dairesi veya müstakil ev daha avantajlı.

5. Geçen EKGYO geri kaldı diye düşündüm sonra KAP haberini gördüm vaz geçtim. Para geldikçe arsa alıp projeye dönüşüyor birikme olmuyor gibi.

>>>>>>>>>>

T.C. Çevre, Şehircilik ve İkim Değişikliği Bakanlığı (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) mülkiyet ve tasarrufundaki muhtelif taşınmazların, toplam 3.910.322.975,48-TL (KDV Hariç) bedel üzerinden Şirketimizce satın alınmasına ilişkin; Şirketimiz ile T.C. Çevre, Şehircilik ve İkim Değişikliği Bakanlığı (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) arasında protokol imzalanmıştır.

6. Geçen ay toz şeker 7 TL pahalı diye almadım şimdi CNNTürk'de 19 TL oldu deniyor.

Migros sitesinde de fiyatlar yüksek, Migros kesme şeker ucuz kalmış toz şekere göre.

7. bizim endeks icin neye bakicaz şundan etkilenir de dusermi diye..
    enflasyon,doviz,faiz petrol dowjones sp dax yoksa hicbirşey denen şeye mi bilemedim ki artik..

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Wall Street Journal’e konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, S-400’lerin Ukrayna’ya gönderilmesiyle ilgili olarak, “Batı, önce F-35’leri ve Patriot bataryalarını herhangi bir ön koşul olmadan Türkiye’ye göndermeli. Bunun üzerine konuşulabilir†dedi.

bu tehlikeli bir söylem..umarım olmaz.Olursa biz taraf olmuş oluruz.
    ABKA sizi tenzih ederek soyluyorum su bizdeki haber kanallarinin carpitmaseviyesi baska bir boyutta.

Hbaerin orijinali: https://www.wsj.com/articles/turkey-...35-11647986337

"No deal on an air-defense exchange to help Ukraine. Deliver Turkey the F-35 and Patriot without preconditions."

Mealen: "Ukrayna ile hava savunma sistemleri icin degisim anlasmamiz yok, F-35 ve Patriotlar onkosulsuz olarak teslim edilmelidir"

Burada nerede var o sonra konusulur diye bir sey. Taraflikla alakasi yok olmasi gerektigi gibi bir aciklama.

Sayfa 412/1007 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •