Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
merhaba sayın forumdaşlar;geçen günlerde bir arkadaşımız hesabımızı kontrol amaçlı şöyle bir kod paylaşmıştı.bu koda göre bekleyen emirler olduğunda mesaj geliyor sanırım.bekleyen emir olmadığında mesaj gelmiyor.ben her x dakikada bir hesabıma bakıp pozisyonlarımı ve hesap bilgilerimi görebileceğim bir koda çevirmek istiyorum.yani viop hesabıma girip mesela 10 dakikada bir bana pozisyonlarımı ve hesap durumumu mesaj atsın.sayın üstatlar yardımcı olursanız sevinirim..

arkadaşımızın kodu:

if (Sistem.ZamanKontrolDakika(Sistem.Name+"viophesap" )>=10)
{
string bekleyen=" ";
string pozlar=" ";
string gerceklesen=" ";
int i,m,n;
var ViopHesap = Sistem.ViopHesapOku();
if (ViopHesap != null )
{
// Pozisyonlar
var pozk=ViopHesap.Pozisyonlar ;
var gerk=ViopHesap.GerceklesenEmirler;
var berk=ViopHesap.BekleyenEmirler ;
Sistem.ZamanKontrolGuncelle(Sistem.Name+"viophesap ");

if (berk.Count>0)
{for ( i=0; i<berk.Count;i++)
{bekleyen=bekleyen + "<br />"+berk[i].Symbol.ToString()+";"+berk[i].BuySell.ToString()+";"+berk[i].Amount.ToString()+";"+
berk[i].Price.ToString()+";"+berk[i].OrderNo.ToString();}}

if (pozk.Count>0)
{ for ( m=0;m<pozk.Count;m++)
{pozlar=pozlar +"<br />"+ pozk[m].Symbol.ToString()+" / "+pozk[m].BuyAmount .ToString()+" / "+pozk[m].SellAmount .ToString()+" / "+
pozk.Count .ToString();}}

if (gerk.Count>0)
{ for ( n=0;n<gerk.Count;n++)
{gerceklesen=gerceklesen + "<br />"+gerk[n].Symbol.ToString()+";"+gerk[n].BuySell.ToString()+";"+gerk[n].Amount.ToString()+";"+
gerk[n].Price.ToString()+";"+gerk[n].OrderTime.ToString()+";"+gerk[n].OrderNo.ToString(); }}

Sistem.MailServerAdres = "smtp.live.com";
Sistem.MailServerPort = 587;
Sistem.MailKonu = "bekleyen: "+ berk.Count.ToString()+ " / pozisyon: "+ pozk.Count.ToString()+" / Gerceklesen: "+gerk.Count.ToString();
Sistem.MailMetin = "bekleyenler : <br />"+ bekleyen +"<br />"+ "gerceklesen : <br />"+gerceklesen +"<br />"+ "mevcut poz : <br />"+ pozlar ;

Sistem.MailGonderenAdres = "[email protected]";
Sistem.MailGonderenSifre = "xxxxxxxx";
Sistem.MailAliciEkle("[email protected]");
Sistem.MailGonder();
}
}
bu halleder muhtemelen,