Sayfa 297/503 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. 14.85 ... 15.00 arasını yaklaşık toplamda 25 bin lot satış yedi.

15 kademede sadece 25 bin lot satış yedi. Hacimsizce düşüşü bu az alım ile yükselişi teyit etmişti düşerken.

15.00 ila 15.10 arasında bir miktar hacim artışlı satış yedi. Ve alıcılar hupletti kademeleri . Nereden aldınız da o kadar malı sattınız bree mübarekler?

Hazır akıcı gelmişken kurtulayım şu tahtadan , minvalinde satış olarak algıladım. Yükseldikçe kurtulun madem işte böyle, hisseyi eksi kapattirip kurtulmayın, alıcı geldikçe satın. Hem taze kan gelmiş olur, hem tahta sağlıklı el değiştirmiş olur

Hacim sığ. Ciddi alıcı Yok. Ciddi satıcı Yok. Gayet doğal

Hissede kar eden yok ki satsın bu seviyelerden.

20'nin üzerine atana kadar hacimsiz yükseliş beklerim.
    3 aylık bilanço olumsuz bekleniyor. Olumlu bir sürpriz yaiar mi?... Çok zor )))

20 lira olduğunda konuşuruz son durumu...
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Max 12 mayıs da bedelsizi bekliyorum.

Önümüzde ki haftada gelmezse bu adamın başvurularında bir düzenbazlık arayacağım.

Sasa bizden sonra başvurdu bizden önce onay aldı.

Bakalım rtalb ne kadar sürecek.
    SPK nin onaylamaması için bir sebep görmüyorum
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. A1 capital 70m tl kar.

30m civarı rtalb e gelir.

Bir zahmet 20m da rtalb kazanmış olur inş :D ytd

4. 50 milyon kira kar açıklarsa RTA, 150 milyon lira hacimle tahta kalkar.

Yıl sonu 150 milyon lira kar beklentisi satın alınır.

Borcunu çevirebilecek düzeyde alacağı var piyasadan.

Kendi çevirdiği , vadeli mevduatta yatırdığı yüklü miktarda para var. Kasada maşallah dolu.

Şu yeni fabrika da açılsın son çeyrek de , o da bilançoya ve Özkaynaklara olumlu etki eder.

Genel yönetim giderleri acep ne durumda. Personel mi çıkardı yoksa Corona kit departmanında ki personeli besiyer sıvı yahutta kanatlı hayvan aşıları bandına mi kaydırdı üretim artışı için.?

Bilanço gelince anlarız

Şirketin iyi yönetildiği zaten tescillendi. Tek sorun, bu değerimizin tahtaya yansimamasi...

Bugün 9 kademe trink diye satan zarzevat, inşaallah pazartesi günü pişman olursun sattığına

5.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    50 milyon kira kar açıklarsa RTA, 150 milyon lira hacimle tahta kalkar.

Yıl sonu 150 milyon lira kar beklentisi satın alınır.

Borcunu çevirebilecek düzeyde alacağı var piyasadan.

Kendi çevirdiği , vadeli mevduatta yatırdığı yüklü miktarda para var. Kasada maşallah dolu.

Şu yeni fabrika da açılsın son çeyrek de , o da bilançoya ve Özkaynaklara olumlu etki eder.

Genel yönetim giderleri acep ne durumda. Personel mi çıkardı yoksa Corona kit departmanında ki personeli besiyer sıvı yahutta kanatlı hayvan aşıları bandına mi kaydırdı üretim artışı için.?

Bilanço gelince anlarız

Şirketin iyi yönetildiği zaten tescillendi. Tek sorun, bu değerimizin tahtaya yansimamasi...

Bugün 9 kademe trink diye satan zarzevat, inşaallah pazartesi günü pişman olursun sattığına
    Eğer kapattığı rakamın üstünde kapatsa düşeni kıracaktı.
    Kimse kafasına göre karanlık odada mal satmıyor.
    Ne kadar mal toplama olmasada tahtayı kontrol eden bir ekip var.
    Dur nereye gidiyorsun daha zamanın var dedi. İstediği yerde kapattı. ytd.

15.38/15.39 karanlık odaya giripte 15.31/15.39 kapanış yapan bir hissede üçkağıtçılıktan başka bir izahı var mı adına ne derseniz deyin tahtacı, spek, patron adisiniz art niyetlisiniz böyle küçük hesaplarla büyük hedeflere gidemezsiniz sana bu aklı veren o güvendiğin yalakalar işler tersine döndüğünde gemiyi ilk onlar terk edecek vatandaşın gözünde GüleR ismi hırsız diye anılacak gel yol yakınken doğru yolu gör oyunu kuralına göre oyna bunlar bu alemde tecrübe ile sabit bunu da en iyi sen biliyorsun tercih senin paraya tamah eden sonradan görme patron çember daralıyor kararını ver

7.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Eğer kapattığı rakamın üstünde kapatsa düşeni kıracaktı.
    Kimse kafasına göre karanlık odada mal satmıyor.
    Ne kadar mal toplama olmasada tahtayı kontrol eden bir ekip var.
    Dur nereye gidiyorsun daha zamanın var dedi. İstediği yerde kapattı. ytd.
    8 kez düşeni kırıp paraşütsüz düşüşe geçti

Düşeni kırmak yaramıyor bı hisseye

Yem olarak kullanılıyor o formasyon bu tahtada

Yükseleni kırmak var mı bu alemde?

İşte bu tahta onu yapacak bir gün

Ömrümüz yeter mi tabi o da ayrı mesele

Hedefim 240 TL.

8. 15.08 altı kapanmamali bugün

Sayfa 297/503 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •