Sayfa 261/527 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 4213 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Gübre üretimine ara vermesi büyük şans.

Ne diyorsak yapıyor patron sağ olsun.

Şimdi de diyorum ki :

Gübre fabrikanı kapat.
    Fabrikayı parça parça sat

İşçilerin hepsi liman tarafında utilizasyonda depolamada ve büyümede görev alsınlar.

Liman genişletme projesi için bedelsiz sonrası bedelli açıkla

Limanı hızla büyüt

Türkiyenin en büyük limanlarından birisi olacağını ilan et

Liman işinde başarılı profesyonelleri işe al.

Büyük hatlarla anlaşmaya devam et (bu işi iyi yapıyor patron zaten)

Kapasiteni herkes bilsin, sana güvenerek planlama yapsın.

5 yıllık büyüme planı çalış basın açıklaması ile duyur.

Singapur liman yönetimini incele.
    Nasıl başarmışlar öğren

Gör bak yukarıdakileri yapınca hisselerin seni hayat boyu rahat ettirecek.

Bırak başkasının ahını almayı…
    Binlerce beddua almayı bırak artık.

Şirketinde çalışanların bile hisseleri var.
    Onlar bile sana beddua ediyor olabilir.

Herkesi mağdur ederek bir yere varamazsın.

Tahtacıyı çağır onunla da görüş.

Birbirinize kaybettirmeyi bırakın artık.

Birbirinizi kösteklemek size hayatı ıskalatıyor.

Yeterin gari…

Kaldı 10-15 bilinçli yılın sevgili patron.

Bilincin yerinde iken hayrını gör şu şirketinin…

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bravo 10 numara tespit...Bunun patronunda zerre beyin yok..
    Katmer, Klgyo, Nugyo, Gerel'in patronlarına bakıp örnek alsa bu kağıt 1000 lira olur..
    Ne yapıyor bu çakallar mesela? Speklerle kucak kucağa geziyorlar..Anlaşıyorlar spekle önce spek alıp yürütüyor kağıdı en tepeden sokuyor millete, sonra patron milyonlarca lotu düştükçe millete veriyor..Ardından bedelli, patron satışı vs haberi düşüyor..
    2 hafta önce Nugyo'da patronla spek anlaştı spek aldı 5.60'lardan 6.90'lara getirdi oradan temiz verdi milletin eline aynı akşam 6.77'den tahsisli haberi düşürdüler (aslında böyle bir olay olmadı) millet daha düşmez nasılsa fiyat 6.77 dedi patron 2 günde 30 milyon lot kucağa bıraktı Şimdi 4.48..

2. Ege Gübre <EGGUB TI> gübre üretimine ara verdi
    EGE Gübre gübre fiyatlarında global ölçekte meydana gelen aşırı yükseliş sonrasında Türkiye’de talepte yaşanan hızlı düşüş neticesinde kompoze gübre üretimine belirsiz bir süre için ara verdi. Öncelikle gelişmenin Ege Gübre özelinde etkisine baktığımızda gübre işinin faaliyet karlılığı içindeki payının %10’un altında kaldığını ve ana iş kolunun liman faaliyetleri olduğunu düşünürsek etkileri hisse açısından görece sınırlı olacaktır. Ancak daha geniş bir pencereden sektör açısından bakarsak talepteki (fiyat artışlarına bağlı) daralma özellikle gübre şirketleri için bir süredir yakından gözlemlediğimiz bir durumdu. Bunun sektör oyuncularından birinin faaliyetlerini durdurma noktasına getirmesi diğer oyuncular için de koşulların zorluğuna işaret ediyor. Dolayısıyla kısa vadede sektör hisseleri açısından görünüm olumsuz kalmaya devam edecektir. Gübre Fabrikaları için ana değer yaratan unsurun Söğüt Madeni olması nedeniyle sektör görünümünün değerlemeye etkileri sınırlı kalacaktır. Öte yandan sektörün önemli oyuncularından Bagfaş ve Toros Tarım (Tekfen iştiraki) için ise talep koşulları olumsuz seyrini fiyatlarda dengelenme yaşanana kadar sürdürecektir.
    Günlük Yatırım Bülteni – 01/06/2022

3. Bunu yazıyorlar da ana faaliyet Liman diyor ama limana Expertiz yapan bir rapor yok an itibariyle 120 milyon dolar olan borsa değeri bırakın limanı gübre faaliyetini bile temsil etmekten uzak bence liman hiç olmasa bile gübre fabrikası olarak zaten bu borsa değeri olağan yani bence liman fiyatlaması sıfır bence limanı yok farz eden bir Piyasa analistler var şu anki değer gübre fabrikası değeri bile değil liman ı bilmiyor görmüyor kimse görse bu mu olur

Gördüğün gibi Selim kardeş bir ders daha sona erdi trendi olan kaatta olacaksın en azından ema 21 üzerindeki kaatta 21 den çok açılmışsa satacaksin başka kaat bakacaksın sistemine güveniyorsan sabırla bekleyeceksin bir yılda edemediğin karı % olarak bir de yüksekten almana rağmen 10 günde edebilirsin yeterki doğru kağıtta ol

5. Trend analizleri, döngüler vs çok önemli ancak şu da var ki hisseyi tutan herkes sn. nilkiz gibi davransa hisse tavan tavan giderdi, satılan lotları birileri karşılamak için bekliyor hevesle.
    Bagfs batıyor, kottan çıkar mı diye algılar vardı zamanında pazar değişikliği olunca ancak geldiği yer şu an ortada.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, bi meczubun hayal ürünüdür.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Gördüğün gibi Selim kardeş bir ders daha sona erdi trendi olan kaatta olacaksın en azından ema 21 üzerindeki kaatta 21 den çok açılmışsa satacaksin başka kaat bakacaksın sistemine güveniyorsan sabırla bekleyeceksin bir yılda edemediğin karı % olarak bir de yüksekten almana rağmen 10 günde edebilirsin yeterki doğru kağıtta ol
    Abi ben ema memadan anlayan veya grafik takip sistemi olan biri değilim.
    Sen tezgahını kurmuşsun.
    Sistemin var. Benim yok.

Ema 21 de ne olur ne olmaz anlamıyorum.
    Anlasam belki birşeyler yaparım.

Anlamak için bigisayar başında sisteme abone olup takip etmek lazım.
    Bende o yok.
    Herşey olacağına varır üstadım.
    Takma kafana.
    Beni düşündüğün için varolasın.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle cevap olmaz çok sinirlendim

Sen araneya çıkıyorsun karşındakinin migrefi zırhı silahları var sende Don atlet sonra küfür üstüne küfür birde olmezsen sabrın var.

Sen öğretmen değilmisin alın terini getirip koyuyorsun buraya akşam aç bilgisayarini 1 saat bak araştır nedir diye ömrünün emeğini koyduğun yerde yaptığın TEMBELLİK bir saat ya hayatının emegini kurtaracak

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Böyle cevap olmaz çok sinirlendim

Sen araneya çıkıyorsun karşındakinin migrefi zırhı silahları var sende Don atlet sonra küfür üstüne küfür birde olmezsen sabrın var.

Sen öğretmen değilmisin alın terini getirip koyuyorsun buraya akşam aç bilgisayarini 1 saat bak araştır nedir diye ömrünün emeğini koyduğun yerde yaptığın TEMBELLİK bir saat ya hayatının emegini kurtaracak
    Üstadım bilgisayarımı eve götürmüyorum.
    Ayrıca takaslara, şuna buna bakmak icin aylik ücret aboneliği gerekiyor.
    Uğraşmak istemiyorum.

Ben analist değilim ki çok kurcalayayım.
    Senin gibi tecrübeli arkadasların burdaki fikirlerini analiz etmekle yetiniyoruz.
    Bossa dedin bir kemik oraya attım.
    İyi gidiyoruz.
    Buna da şükür.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 261/527 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz