Sayfa 416/612 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,232
    Sabredin! Allah güzel davrananların mükafatını zayi etmez. hud 115.

Kırıcı olmak biz insanlara yakışmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by Cpt35 Yazıyı Oku
    hocam şirket değerli bile olsa hisse yükselmezse ya da beklentimi karşılamazsa benim için pekte önemi kalmıyor maalesef, bu enflasyon ortamında aldığım hissemin en azından paramın değerini koruması lazım diye düşünüyorum
    Sonuna kadar haklısın yalnız en önemlisi doğru zamanda doğru hissede olabikmekte, bu çok önemli bir şans ve tecrübe istiyor. (2-3 yıldır hisseyi taşıyanlar alınmasın) Lakin yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar 30-40 milyon yıllık kârlar yapıyordu, yani herkes şirketin büyümesine, kârlı olmasına değilde olabilecek bir habere ve spekülasyona yatırdı parasını ve dolayısıyla herkesin elinde patladı. Bu şirkete asıl şimdi yatırım yapılacak zamanlarıdır. Ben kâr harici başka hiçbir beklentiye hisse almam. O Pendik Pendik diye milletin ağzına tekerleme yaptığı beklentiyi de kimseye yedirmezler, o iş o kadar kolay değil. Burası DAX, Nikkei, Dow değil bunu iyi idrak etsin herkes; 3.Dünya ülkesinde tüm kanunların, maddelerin zenginlere göre yapıldığı bir mecrada yatırım yapıyorsunuz bunun bilincinde olmak önemli. O bizim kıçı boklular Gitsinler Almanya, Amerika ya "Ben şirketimin %99 unu halka açacam ama bende kalan %1 ile şirketi yine ben yöneteceğim" desinler bakalım adamı hangi kapıdan dışarı atıyorlar. Sözün özü yaşadığınız ülkenin demokrasi kalitesi ve Dünyadaki sınıfı belli, "Pirinç tarlasına Pamuk tohumu atarak o tarlada Pamuk yetişeceğini hayal etmeyin"

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sonuna kadar haklısın yalnız en önemlisi doğru zamanda doğru hissede olabikmekte, bu çok önemli bir şans ve tecrübe istiyor. (2-3 yıldır hisseyi taşıyanlar alınmasın) Lakin yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar 30-40 milyon yıllık kârlar yapıyordu, yani herkes şirketin büyümesine, kârlı olmasına değilde olabilecek bir habere ve spekülasyona yatırdı parasını ve dolayısıyla herkesin elinde patladı. Bu şirkete asıl şimdi yatırım yapılacak zamanlarıdır. Ben kâr harici başka hiçbir beklentiye hisse almam. O Pendik Pendik diye milletin ağzına tekerleme yaptığı beklentiyi de kimseye yedirmezler, o iş o kadar kolay değil. Burası DAX, Nikkei, Dow değil bunu iyi idrak etsin herkes; 3.Dünya ülkesinde tüm kanunların, maddelerin zenginlere göre yapıldığı bir mecrada yatırım yapıyorsunuz bunun bilincinde olmak önemli. O bizim kıçı boklular Gitsinler Almanya, Amerika ya "Ben şirketimin %99 unu halka açacam ama bende kalan %1 ile şirketi yine ben yöneteceğim" desinler bakalım adamı hangi kapıdan dışarı atıyorlar. Sözün özü yaşadığınız ülkenin demokrasi kalitesi ve Dünyadaki sınıfı belli, "Pirinç tarlasına Pamuk tohumu atarak o tarlada Pamuk yetişeceğini hayal etmeyin"

polho da imtiyazlı hisse yok. şirketi yönetmek istiyorsan çogunluk hisseye sahip olmak zorundasın

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    polho da imtiyazlı hisse yok. şirketi yönetmek istiyorsan çogunluk hisseye sahip olmak zorundasın
    Biliyorum, bunu Polho için demedim zaten . Borsadaki diğer 400 küsür şirket için söyledim. 500 şirketin içinde var öyle imtiyazsız 5-10 şirket, yatırımcıya teveccüh gösteriyor Spk, başımızdan eksik olmasınlar

5. Nasıl hisse bu ya izolasyon işide etki etmiyor

6. Sn Temel Analizci; istedikleri kadar uyku moduna alsınlar, bir gün uyanacak..👍💪

7. Sonuna kadar burdayız. Bunlar malı alsa zaten durmaz buralarda .

8.  Alıntı Originally Posted by TheTunahan Yazıyı Oku
    Sn Temel Analizci; istedikleri kadar uyku moduna alsınlar, bir gün uyanacak..����
    Takdirle izliyoruz çalışmalar için tşkler .kazanacağın her kuruşu hak ediyorsun başkan. Rast gelsin

Sayfa 416/612 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •