Sayfa 21/178 ÝlkÝlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1419 madde; 161 - 168 arasý.

Konu: dow jonese kafa atan adam iki

1. Tek abiden miras kaldý bu sepet sepet yumurta olayý, hep derler ya hani, "üzüm üzüme baka baka kararýr " heralde ondan olmalý
    hisse baþlýðýnda takibi zor olucaðý için sepetimi buraya taþýyacam.
    Tabii sayfanýn açýlmasýnda asýl amacý olan amerika borsasý dow jonsu takibe de devam etmeyi ihmal etmiycez.

Herkese iyi bayramlar.

7.202,88 Since 26 Aralýk 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2.  Alýntý Originally Posted by *Bozkurt Yazýyý Oku
    Aslýnda öyle bir prensibim yok, sadece büyük þirketler nedense daha güven veriyor, ekranýmda beðendiðim hisselerden düþen olursa sepete ekliyorum. sýralarsam ekranda takibimde olanlarý
    Ardyz
    Aksa
    Isdmr
    Vesbe
    Tcell
    Tursg
    Petkm
    Polho
    Bimas
    Ereðli
    Enjsa
    Halkb
    Þiþe
    Asels
    Ecilc
    Ekgyo
     Alýntý Originally Posted by *Bozkurt Yazýyý Oku
    Az az sepete hepsinden ekledim, bakalým sepetten hangisi ilerleyen haftalarda yüzümü güldürecek. Bugünün tarihini atalýmda grafikinden maliyete bakarýz.
    24 haziran 2022
    Birazdan sepette son durum ne olmuþ, son bir haftada hangi yumurtalar kýrýlmýþ, hangi yumurtalar civciv çýkartmýþ bakarýz.
    Burda fiyat yerine sepete giriþ tarihi yazýlmasý, ileriki haftalarda grafikisinden zamanlamayý doðru yapýp yapmadýðýmýzý anlamak için faydalý olucaðýný düþündüðümden dolayý.
    Hani hep derler ya, borsada fýrsatlar hiç bitmiyor. Önemli olan "doðru hisseyi doðru yerden ve doðru zamanda almak"
    Bakalým sepette doðru hisseyi bulabilmiþiz mi, ve doðru zamanlama yapabilmiþiz mi.

3. Ardyz % - 1,68
    Aksa % - 0,25
    Isdmr % - 5,28
    Vesbe % - 6,87
    Tcell % - 2,19
    Tursg % 7,17
    Petkm % - 12,00
    Polho % 4,68
    Bimas % 1,18
    Ereðli % - 4,81
    Enjsa % - 7,78
    Halkb % - 14,55
    Þiþe % - 1,10
    Asels % - 9,61
    Ecilc % 14,82
    Ekgyo % 8,85

Sepetteki yumurtalarýn çoðu kýrýlmýþ, zamansýz giriþ yada doðru hisse olmadýðý için sonuç hüsran ve zarar çok.
    Sepetteki 5 yumurta saðlam kalmýþ, doðru hisse yada zamanlama doðru olmuþ.
    Genel olarak deðerlendirdiðimizde ise portföyü eritmiþ ve zararda bekliyoruz, bakalým ilerleyen haftalarda skor nasýl þekillenecek

Tek abiden miras kaldý bu sepet sepet yumurta olayý, hep derler ya hani, "üzüm üzüme baka baka kararýr " heralde ondan olmalý
    hisse baþlýðýnda takibi zor olucaðý için sepetimi buraya taþýyacam.
    Tabii sayfanýn açýlmasýnda asýl amacý olan amerika borsasý dow jonsu takibe de devam etmeyi ihmal etmiycez.

Herkese iyi bayramlar.
    Abi, kendimdeki en büyük eksiklik kâr al yapmamak, yani hýrs... Ben küçükken amatör futbol takýmýnda oynarken sol ayaðýmý geliþtirmek için duvara tek pas çalýþmýþtým, bir zaman sonra sol ayaðým öyle geliþti ki saðlak mý solak mý olduðumu unuttum. Bugün halý sahada futbol oynarým, hep sol ayaðýmý çalýþtýrýrým, sol ayaðýmla daha sert vururum topa, topu daha kavisli keserim. Biraz göbek olsa bildiðin Maradona'yým. Tabii yýllar da yavaþ yavaþ kesiyor insanýn nefesini. Rüzgârýn oðlu derlerdi bana eskiden. Þimdi meltemler gibi usul usul esiyorum... Diyeceðim, gayret ve sabýr her iþin çaresi... Ýyi bayramlar...

Abi, þuraya þiirlerimden bir sarmaþýk býrakayým, sarsýn sayfayý bütün: https://www.youtube.com/watch?v=co1Ymn1-Brs

6. Tek abi görüyonnu bizim sepetteki Ecilc tavana gidiy, keþke sepet yapmayýp tek onu alaydýk ya þuna bak

Tek abi görüyonnu bizim sepetteki Ecilc tavana gidiy, keþke sepet yapmayýp tek onu alaydýk ya þuna bak
    Borsanýn keþkesi bitmez abi... Bugün piyasa dengelensin, yarýn ben de BÝST 100 hisselerinden bir sepet yapmayý düþünüyorum. (BÝST 100 2380'den aldýklarýmda kârý realize etmedim her zamanki gibi!)
    Son düzenleme : TEK; 13-07-2022 saat: 17:38.

O vakte kadar biraz kendimi dinleyeceðim abi: https://www.youtube.com/watch?v=pwwQzVt8g38

Sayfa 21/178 ÝlkÝlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •