Sayfa 892/993 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. ABD Fed faizi %3 den sonra hasar büyür. Başka yerleride yakar eski başkan Bernarke de yok bundan çıkarsın

efendiler pandeminin alası geri gelecek

önceki fragmanmış

bilginiz olsun

3. Habertürk den yazar Sevilayi okudum. Cb adayı için güzel bir yazı yazmış. Fatih Altaylı da aynı şekilde düşünüyor. Benim fikrim Yeniçağ Korkusuz, Sözcü gazetesi yazarları özelikle Kılıçdaroğlunu öne çıkarıyor. Öne çıkan adaylardan akşener dahil RTE ye karşı en az oyu alabilecek aday KK. Toplumun genel yapısı, itibariyle mezhep cinsiyet bakış açısı KK için negatiftir. Bence ismi en çok yıpranan ama söylemleri iktidarı alt üst eden biri. Seçimi kazanmak elzem olmasa aday olabilir. Ama bu seçimi riske etmek bir beş yıl daha aynı şekilde yönetimi ülkenin düzlüğe çıkışını katbekat geciktirir.

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Tabii haklisin miami sahillerinden seslik ga uzanmış , denize ,kızlara bakacağına ekşi sözlüğün aç adamlarını okumak lazim .
    Miami sahilleri kopekbaligi dolu. Oyle saldirmiyormus isirmiyormus bos laflar bunlar. Bir kere gorsen denize giresin gelmiyor

Turkiyenin degerini bilin.

5. Benim için ilk iki aday İmamoğlu ve Mansur Yavaş ben bunlarla seçime girersek garanti cb yi alırız. Her iki aday da CHP ve iyi parti liderlerinin geleceği için riskli olduğu da gerçek. Zamanla güç zehirlenmesi yaşayabilirler. Bunun haricinde İlhan kesici gibi birinin olması bugünün konjonktürunde uygun olabilir. Akp fetoyu 8 yıldır temizleyemedi. Yeni iktidar bunu beş yılda nasıl temizleyecek geçmiş kasti hataların uygulamanın bedelinin hesabı sorulmadan halkın yüzüne nasıl çıkacaklar orası ayrı bir muamma. Bizde hukuki düzenlemeler geçmişi kapsamıyor. Bu adamların bir çoğu ceza almaz.

6. Garanti Bankası net 2.ceyrek kar:12.8 milyar
    Beklenti 11.5 milyar
    Akbank kar iyi geldi,bugün ,cama sıkıştırdılar.
    Garanti'nin akibeti ne olacak?

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    efendiler pandeminin alası geri gelecek

önceki fragmanmış

bilginiz olsun
    gelecek mi geçen kış şu vaka sayıları olsaydı
    çoktan kepek kapatmıştık
    ölü sayısının azlığı kurtarıyuor önemsemiyorlar 200 lere vurursa günlük o zaman başlar sıkıntı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gelecek mi geçen kış şu vaka sayıları olsaydı
    çoktan kepek kapatmıştık
    ölü sayısının azlığı kurtarıyuor önemsemiyorlar 200 lere vurursa günlük o zaman başlar sıkıntı
    Bu hafta kaç oldu vaka açıklanmadı sanırım

Sayfa 892/993 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •