Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
Stress insanın en kötü düşmanı. 100 lira olsa Ereğli, satar çıkarsın, sermayeyi 3'e, 4'e katlamışssındır. Şimdi başka maceralar ararsın, o parayı öyle başka maceralara sokup çıkartmak da yürek ister, adamı kalpten götürür, şanslıysan 2 kat daha kazandırırsın, sonra 5 kat yapmak için uğraşırken, sonra bir bakarsın başa dönmüşsün...

Ben huzuru Temettü de buldum Yoksa bu çile bitmez...
Fedor bey umarım anlattığınız gibi temettücü olabilirsiniz. Yazılarınız heyecanlı ve panik ruh hali izlenimi yaratıyor
Şuan zarardasınız ve kara geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Ereğli 40 ı görse satacaksınız intibası oluştu bende. Kısa vadede olumsuzluklara hiç takılmayın, çok darlanırsanız eğer terapi olarak Kızıldağ,vhisak,tory vb üstadların yazılarını okuyun yeter. Zararda durmak zordur ama asıl karda oturmak daha zordur bence. Kendimden örnek vereyim; 2018 dan beri şuan 11,60 maliyetli olan THYAO hissesini taşıyorum. Pandemide 7.50 yi gördü sanırım. O kadar zarar, sektör olumsuzluklarına rağmen satmadım bilakis toplamaya devam ettim. Şuanki fiyatını biliyorsunuz, kendimce 100 tl ye gelmeden de satmam. Zamanı geldiğinde hepsi EREGLI/ISDMR e dönecek. EREGLI/ISDMR deki bu durgunluğu, düşüşleri fırsat olarak görün ve toplamaya devam edin. Umarım hayaliniz gerçek olur. YTD. Saygılar...