Sayfa 8/178 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 57 - 64 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. bu hafta maharaj abinin demesiyle dikkatimi çekmişti. bedelsiz sevdasına egeenlere kıyıp alamadım. 2 tavanı kaçırdık. bundan sonra da egeen satıp bunu alamam heralde güzel bi yükseliş trendinin başındayken her yerden alınır amaa; portföyü çok bölemiyorum işte benim de hatam bu. elinde olanlara bol kazançlar.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Valla sizleri canı gönülden tebrik ederim.10 liralardan beri söylediniz.Bakalım nasıl devam edecek?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 2.5 milyar dolarlık iş hacmi yaratacak

World E-Commerce Forum dünya e-ticaret devlerini 9’uncu kez buluşturmaya hazırlanıyor. 28-30 Eylül tarihleri arasında, İstanbul Wow Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliğin, 34 ülkeden 20 bine yakın katılımcıyı ağırlayacağı belirtildi. Avrupa’nın en büyük e-ticaret buluşmasının İstanbul’da gerçekleştireceklerini belirten WORLDEF Başkanı Ömer Nart, "10’dan fazla global pazaryerinin üst düzey temsilcileri Türk girişimcilerle buluşacak. Etkinlikte 2.5 milyar dolarlık iş hacmi oluşacak" dedi

https://m.haberturk.com/world-e-comm...im-3521039-amp

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    bu hafta maharaj abinin demesiyle dikkatimi çekmişti. bedelsiz sevdasına egeenlere kıyıp alamadım. 2 tavanı kaçırdık. bundan sonra da egeen satıp bunu alamam heralde güzel bi yükseliş trendinin başındayken her yerden alınır amaa; portföyü çok bölemiyorum işte benim de hatam bu. elinde olanlara bol kazançlar.
    Nasipten öte yol yok. Minik düzeltmelerde hala alınabilinecek bir hisse bence Teknosa.

2012 yılında 4.35 dolardan arz olmuş bir şirketten bahsediyoruz. TL karşılığı şuan 80 lira yapar.

Hemde o zamanki Teknosa ile şimdiki Teknosa aradında dünya fark var!

galiba tavan olduk... tavanda bekleyen kaç lot var dostlar ?? ben derinliği göremiyorum da...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Tavanımız hayırlı ve bereketli olsun inşallah! 930.000 lot var tavanda

Yatırım finansman
    Yapı kredi
    Bankof
    Gedik

En iyi alıcılar ve hisseyi tavana götüren kurumlar

7. 1.750.000 lotla tavanda kapandı. Maşallah elhamdulillah

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    galiba tavan olduk... tavanda bekleyen kaç lot var dostlar ?? ben derinliği göremiyorum da...
    Kapanış

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 8/178 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •