Sayfa 35/140 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1113 madde; 273 - 280 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Kumpirleri tuzlayıp afiyetle tavana bakarak yiyebilirsiniz 😀

2.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Kumpirleri tuzlayıp afiyetle tavana bakarak yiyebilirsiniz ��
    Daha kumpirlerin yolu var...Tuzlayıp saklamak daha mantıklı bence

3.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    En sevdiğim bölüme geldik . İş bölümü

Müşterilerine önem veriyor. Teknik destek ekibi güçlü

Satış sonrası teknik destek arge ekibince veriliyor. Müşteriler deneme ve tenik konu dışında eğitim ve yardım amaçlı da teknik ekip tarafından ziyaret ediliyor

Teknik ekip satış sonra en geç 2 gün içindedestek ihtiyacında müşterisin yanında

Satışta herhangi bir müşterinin payının 5% yi geçmemesi amaçlanıyor. Bu sayede tek bir müşteriye bağlı değiller. Ve olası bir müşteri zaafiyetinde bu sayede çok etkilenmiyorlar
    Naber ? ayakkabıcı. Cindeki talep kaydı mı Türkiye'ye?
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

4.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Satışların çoğu Ayakkabı,terlik hammaddesi (Tr ayakkabı terlik üretim merkezi ihracatçı konumda)

Rigid (beyaz eşya, Ev yalıtım . SANDİVİÇ PANEL (Tr'de üretim yapanlarının 70% sinin ana tedarikçisi) , boru yalıtım, güneş paneli

Felxible (satışların yaklaşık 5%si) Otomobilde onaylı tedarikçi olursa bu oran artar
    Ayakkabı üretiminde kapasite yetmiyor diyolla. Kapasite artışına gitmesi gerekiyor diyolla
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

5. 1 aylık brüt takas uygulaması gelmiş. tavanı bozma bu yüzden.

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    yarın önemli.. tabi bence..

aga manipillotorr dövmek isteyebilu..

demedim mi ibram..

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Daha kumpirlerin yolu var...Tuzlayıp saklamak daha mantıklı bence
    Yıllık bilanço açıklanana kadar satmak yok, üstüne ekleme yapalım diyorum fırsat vermiyor.

8. son banka hisseleri rallisinde birçok banka günlerce tavan tavan gittiğinde ne açığa satış yasağı ne kredili işlem yasağı ne brüt takas tedbiri gelmemişti. Ancak bu tedbirler sanayi şirketlerinde hemen geliyor. Gerçekten nedenini merak ediyorum. Bilmediğim birşeyler mi var? Bu farkı anlatabilecek varsa çok memnun olurum.

Sayfa 35/140 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •