Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/178 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    9 aylikta gelecegini tahmin ediyorum sahsen
    Mümkün değil 4.4 milyar tl bu çeyrek toplamda 10.7 gibi olabilir..

2. 10.7 sizin tahmininiz...benim tahminim 13.7..sizin tahminimiz ile benimki arasında hisse fiyatı ne kadar değişir?

3.  Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    10.7 sizin tahmininiz...benim tahminim 13.7..sizin tahminimiz ile benimki arasında hisse fiyatı ne kadar değişir?
    Hissse 5 gün kapalı gişe oynar..

4. enflasyonun %150 olduğu bir ülkede eğer ki döviz kuru sadece %20 çıkıyorsa o vakit aslında döviz reelde o ülkede ucuzluyor demektir..düşünsenize salatalık bile yılda 5 kat artıyor ama telefonlar sadece %20 artıyorsa ,elbette telefon reelde ucuzluyor demektir...işte bu yüzdendir ki geçen günlerde bazı teknosa mağazalarında telefonlar bitmişti...ithale bağlı ve döviz ile satılan ürünler aslında reelde ucuzluyor....bu ekonomik ortam olduğu sürece teknosanın satışları çok artacak...ciro ve kar rekorları kıracak
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. peki teknosanın agresif büyümesinde etkili olan sadece döviz kuru mu ?? elbette hayır...e-ticaret ve pazar yerindeki teknosanın aldığı pozisyon vede son attığı güçlü ve doğru adımlar teknosanın büyümesinde önemli bir yer tutuyor...atılan bu son adımlar şirkete inanılmaz bir dinamizm katıyor..döviz kuru çıksa bile teknosa yolunda ilerleyebilecektir...tabi döviz kurunun düşük hızda çıkması teknosanın ekmeğine yağ sürüyor...özelikle e-ticaret vede pazaryeri uygulaması büyüdükçe döviz kurunun etkisi daha az hissedilmeye başlanacaktır...şu anda türkiyede pazar lideri teknosadır ...tüm piyasa teknosaya göre fiyat belirlemektedir...

dediğim gibi şu anki siyasi ve ekonomik konjöktür teknosaya çok yaramaktadır...bunun önemli belirtileri bilançoda görülmeye başlanacaktır...ges konusu zaten bambaşka bir olay...şimdilik onu hesaplara katmıyoruz...ges konusu da aktifleşirse ?? teknosa resmen ralliye girer...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. son günlerde çıkıp çıkıp inmesi hayırmıdır

7. bir kaç ihale haberi düşse rahatlatıcak

Sayfa 93/178 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •