Sayfa 434/446 İlkİlk ... 334384424432433434435436444 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Sabah açılışta yukarıya doğru giden bist e karşı sanki hissenin yönü aşağıymış intibası verip herzamanki gibi ufak bir silkelemeye çalıştılar. Ama bu sefer satış biraz derinleşecekmiş gibi göründüğü için başarılı olup aşağıdan 150 k ya yakın mal aldılar. Sonra isteyerek yada mecburiyetten yine yukarıya sürüldü tahta ve sonuç ortada.
    Düzenli bir şekilde özellikle iş yatırımdan alan herkimse alımına devam ediyor. Buda bende güven ve beklenti yaratıyor. Keşke altından ne çıkacağını bilebilsek .

2. Gecen sene 1.40 dolarlari gormustu sanirsam, butun bu elismelerden sonra en az birinci basamakta 1.5 dolari bekliyorum, YTD dir sadece benim beklentim...
     Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Sabah açılışta yukarıya doğru giden bist e karşı sanki hissenin yönü aşağıymış intibası verip herzamanki gibi ufak bir silkelemeye çalıştılar. Ama bu sefer satış biraz derinleşecekmiş gibi göründüğü için başarılı olup aşağıdan 150 k ya yakın mal aldılar. Sonra isteyerek yada mecburiyetten yine yukarıya sürüldü tahta ve sonuç ortada.
    Düzenli bir şekilde özellikle iş yatırımdan alan herkimse alımına devam ediyor. Buda bende güven ve beklenti yaratıyor. Keşke altından ne çıkacağını bilebilsek .

3. Hergun daha fazla uv yatirimci ekleniyor, cunku aluminyum sektorunun onu acik, ve buda tahtada manupulasyon yapmayi zorlastiracak, zaten toplam mal 18 mil,bir sahis bir ev yatirim fiyatina 200 bin lot gibi kenara alip atsa 90 kisi yapar, gecen bir tweet de gordum, tek bir sahista 750 bin lot varmis, dokumunu koymustu tweetde dogruysa eger....

4. Evet ‘bist market …’ nickli arkadaş o ekran görüntüsünü koymuştu. Muhtemelende doğru, takasta görünen gedik yatırımdaki lotların yarısı o kişide olması lazım. O gün bugündür gedik satışı olacakmı merakla izliyorum hatta birisi yorum yapmıştı abi sen sakın satma tahta allak bullak olur diye. Onunda verdiği
    Cevap manidardı; 750 k lotu satsam anında alıp kaparlar demişti. Ama benim yinede en çok merak ettiğim iş yatırımdan alan tarafın kim olduğu ve niçin ısrarla durmadan aldığını bilebilmek.

5. Muhtemelen 4 kat kapasite artisi hakkinda bilgi sahibi olan birisi cunku o durum gerceklesmeye basladiginda 3 haneli rakamlar konusulur, dikkatle kap haberlerini izlememiz gerekiyor, keske bu artirimi yabanci bir ortakla yapsalr, ama diger konuda kanada ,usa avustralya dan serifikalandirma asamasi basariyla sonuclandi o pazarlara satislar baslayacak, bence orda marjlar gayet yuksek olur ve onlar sadece kaliteli sertifikali urun kullanirlar, oralar cusan icin super pazarlar olacak insallah,sirket o konuda cok pozitif konusmustu....bize dusen gercek yatirimci olarak sabretmek.......
     Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Evet ‘bist market …’ nickli arkadaş o ekran görüntüsünü koymuştu. Muhtemelende doğru, takasta görünen gedik yatırımdaki lotların yarısı o kişide olması lazım. O gün bugündür gedik satışı olacakmı merakla izliyorum hatta birisi yorum yapmıştı abi sen sakın satma tahta allak bullak olur diye. Onunda verdiği
    Cevap manidardı; 750 k lotu satsam anında alıp kaparlar demişti. Ama benim yinede en çok merak ettiğim iş yatırımdan alan tarafın kim olduğu ve niçin ısrarla durmadan aldığını bilebilmek.

6. Yoksa tahtadaki hareketlere baksana her turlu sahtekarligi yapmaya calisiyorlar satiyorlar ardindan tekrar aliyorlar, milleti enayi yerine koymak amaclari...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Yoksa tahtadaki hareketlere baksana her turlu sahtekarligi yapmaya calisiyorlar satiyorlar ardindan tekrar aliyorlar, milleti enayi yerine koymak amaclari...
    3-4 gun once 4K alim yaptim sadece takip amacli , begendigim hisse
    bakiyorumda aynen dediginiz gibi , resmen oynuyor birileri , az once alim yaptim 20K lik , naktim cok yok
    aninda yukseldi,

bisey diyimmi KY gelip alacak , ucuracak diye odleri kopuyor , Zincirle baglamya calisiyorlar , zorla asagida tutuyorlar
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8. Tam saha pres altında bir hisse... ama koparsa tam gider...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 434/446 İlkİlk ... 334384424432433434435436444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •