Sayfa 341/527 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Selam Aleykum Selim Kardes.
    Bunlar adami zivanadan cikarir. Suc onlarda degil.
    Boyle sacmalilik mi olur ? Madem halka acik bir sirketsin, ortaklarina seffaf olmak zorundasin.
    Surecleri her ayrintisi bildirilmek zorunda olmali.
    SPK niye mudahale etmiyor. Yazik.

2. Bu arada TL bazli en yuksek haftalik kapanis geldi. Bakalim ne yapacak koftehorlar.

Aleyküm selâm kartalbey üstadım. Zannediyorum bu tahtanın en saf ortağıyım. Bir defa dahi kar satışı yapmadım.
    Ama zoraki tutuyorlar.
    Mecbur patlayacak.
    Keyfleri bilir.
    Bu piyasa degerine bu fiyati zor tutarlar.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. resmen dunku haber k.y korkutma haberiydi. Araci kuruma sordum bu haber nasil yorumluyorsunuz diye adamin cevabi abi uzak dur. Artik korku piyasasinda bugun epey kisinin canini yaktilar.

5. Yorumlarda hep şunu yapsa bunu yapsa şöyle olsa ya şimdi zaten halihazırda olan bir değerimiz var bırakın geleceği veya değerleme vs ne gerek var mevcut an itibari ile hak ettiği değeri fiyatlamalı ki piyasa bu kadar bonkör iken diğer hisselere hektaş a5 milyar dolar sasa ya bilmem kaç 15-20 milyar dolar veren bir alıcı kitlesi piyasa var ve bu hisseler yok sasa yatırım yapacak vs fiyatlarlem biz zaten emsalleri milyar dolarlık limanımız var biz hiç bir şey yapmamıza gerek yok ya önce Cebimzdeki değeri fiyatlayalım ondan sonra yok değerleme yok va ya şu Sasa 500 kat prim nasıl borsadan geri alım yapıyor bizim patronun yapmadığı tabi hisse yükseliyor o vakit bilançoda aldığı hisseler değer kazanıyor öyle bilanço süslenmiş oluyor ve basına şöyle yatırım böyle yatırım ya bir piyasa ya yaymışlar başka hisseleri pazarlarlen sasa gibi olacak diye ya bizim Eggub ne demeli Sasa gibi patron olsa haklısınız ne çok hikaye var varlık değerleme buy back olası yabancı ortak satış vs ki yabancı lar havada kapar ya akıl vermek gibi olmasın patrona ama ben olsam llmanı değerler günceller halka arz ederim değinsenize halka arz efsane olur sıfır faizli fon ama önce buy back yapar Eggub olarak kendi hisselerini alır ve ordan da karlılık gelir Sasa içi boş bu gerçek ya borsada böyle başka bir hisse yok bı kadar üvey evlat ama sebebi patron sanki bende iyi düşüncelerimi kaybettim normal değil bu anlatıklarımı nasıl olur da düşünenemezler niye hisse yükselmesin istiyorlar acımasız bir duygu içindeler hisse yükselince patron rahatsız mı oluyor da yukardaki formülü uygulamaktan imtina ediyor ya spekülatör e de iki çift lafım var ya saçma sapan hisselerde milleti zengin ettiniz niye bizi dökmeye çalışıyorsunuz ya herkes spek hisselerde saadet zinciri gibi kazandı ama bu hissede nasıl bir baskı açımasız tek ben kazanayım ya öbür hisselrrr hak etmediği halde zengin ettiniz milleti niye Eggub söz konusu olunca bu herkesi dökme olayı yoksa hedefiniz 20-30 kat mı yoksa değmez nasıl ince bir işçilikle dökme çabaları ve patronda sanki dökme çabalarınıza destek veren bir tabloda aksi yukarda yazdım en kötü buyback yap dimi ya şimdi kul hakkından nasıl korkmuyor patron spekülatör ya haram olsun yazıklar olsun bu zihniyete

Bende tam tersini düşündüm bu olayda iktidar yanlılarının yaptığı bir olay olarak algıladım.

Gencer ler birinin ayağınamı bastı diye.

Kendileride bu işe çanak tutuyorlarsa artık pes.

Olumlu çedi bu devirde iptali iktidara yakın olanlarca yapılabilir.Nokta.

Hukukda kağıtta Adalet de tabeleda.

Şeffaflık hiç yok zaten ortada.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Böyle bir dalavere yaptılarsa

Yönetiminde içinde olduğu

Bugün aldıkları lotlarım haram zıkkım olsun onlara.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Nemport denen deyyus eğer böyle bir dava acmışsa benim aklima şu geliyor.
    Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek niyetinde olabilir.
    Neticesiz bir dava olduğunu biliyorlar, iskele uzatımına bu yolla mani olmaktır.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 341/527 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •