Onemli Gunler Banner
Sayfa 584/916 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. 2022 kriterleri yine degismis. 15 milyon dolar yapmislar. Hadi gozumuz aydin

The vendor's solution must meet the following minimum capabilities as of 21 February 2022:

-Have booked a total revenue of at least $15 million for PAM products and subscriptions (inclusive of maintenance revenue, but excluding professional services revenue) for any period of 12 consecutive months (fiscal year) between 1 March 2020 and 31 December 2021,

OR

-Have 500 distinct paying customers using its PAM tools

Kaynak: 2022 Gartner PAM Report

Esek oldugum icin ben arastirdim yine.

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    2022 kriterleri yine degismis. 15 milyon dolar yapmislar. Hadi gozumuz aydin

The vendor's solution must meet the following minimum capabilities as of 21 February 2022:

-Have booked a total revenue of at least $15 million for PAM products and subscriptions (inclusive of maintenance revenue, but excluding professional services revenue) for any period of 12 consecutive months (fiscal year) between 1 March 2020 and 31 December 2021,

OR

-Have 500 distinct paying customers using its PAM tools

Kaynak: 2022 Gartner PAM Report

Esek oldugum icin ben arastirdim yine.
    iyi tarafindan bakarsak, hasilat kriterinin artmasina gerekce olarak, pazarin buyume tahminleriyle uyumlu olarak demeleri. Yani pazar buyuyor ve biz de ondan pay alabiliriz. Ki bu seneki Gartner yorumlarindaki artis bu konuda beni umitlendiriyor.

the minimum revenue and customer counts for inclusion were increased in line with market forecasts.

YTD

3. Yarınki genel kuruldan beklentimiz var mı?

2019 da 2023 aralık süreli kayıtlı sermaye tavanının 150 miyona çıkarılması kabul edilmişti.
    Onunla ilgili bilgisi olan var mı?

4. Gün sonu...

5. Benim genel kuruldan bir beklentim yok Sn.51TARIMDÜNYAM. Gündem maddeleri belli ama güzel bir sürpriz olursa da hayır demeyiz.😊

Asıl yılsonu bilançosunu bekliyorum ben. Son yılların 4. çeyrek hasılatları. Ortalamalarda gelse benim için yeterli.

2018 3,6 milyon dolar
    2019 5 milyon dolar
    2020. 3,6 milyon dolar
    2021 5 milyon dolar

6.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Benim genel kuruldan bir beklentim yok Sn.51TARIMDÜNYAM. Gündem maddeleri belli ama güzel bir sürpriz olursa da hayır demeyiz.��

Asıl yılsonu bilançosunu bekliyorum ben. Son yılların 4. çeyrek hasılatları. Ortalamalarda gelse benim için yeterli.

2018 3,6 milyon dolar
    2019 5 milyon dolar
    2020. 3,6 milyon dolar
    2021 5 milyon dolar
    Bu sene muhteşem bir yıl sonu bilançosu bekliyorum ne yalan söyleyim. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Gerek yok be yoruldum ben burda gereksiz didişmelerden ne kadar anlamsızca şu yaşanılan neyse ben burda yazmayayım burda belli aralıklarla geçmişteki olumsuzluklar hatırlatılsın hep geleceğe dair olumlu beklentiler hiç belirtilmesin spek malı ne kadar erken toplar benimde işime gelir aslında bu şirket ile ilgili benim gördüğüm olumlu senaryolar hep halüsülasyondu arkadaşlar yok öyle bişey borsada yatırım yapmak demek te zaten hem ileriye hem geriye bakarak değil daha çok ileriye bakarak hiç değil illa ikisine bakacaksanız daha çok geriye diye düşünüyor genelde arkadaşlar ben daha çok ileriye bakmak daha önemli gibi düşünsem de siz bana bakmayın kalın sağlıcakla belki de ben haksızımdır cidden söylüyorum bunu üzdüysem affola bu şekilde cidden hoş değil.
    Sn.Mao sanırım bana laf çakmışsınız...

Ben 6 senedir Kront yatırımcısıyım. Şirketin geçmişi ile geleceği arasında bağ kurabiliyorum. Ne yaptıklarını vizyonun ne olduğunu gelecek düşüncelerini vs. hepsini ölçüp tartabiliyorum. Neyse bende böyle bir yatırımcıyım işte. Geçmişi yazmak şirketi kötülemek için değil sadece ayaklarımı yere bastırıyor.

ytd.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.Mao sanırım bana laf çakmışsınız...

Ben 6 senedir Kront yatırımcısıyım. Şirketin geçmişi ile geleceği arasında bağ kurabiliyorum. Ne yaptıklarını vizyonun ne olduğunu gelecek düşüncelerini vs. hepsini ölçüp tartabiliyorum. Neyse bende böyle bir yatırımcıyım işte. Geçmişi yazmak şirketi kötülemek için değil sadece ayaklarımı yere bastırıyor.

ytd.
    Sn.yıldıztozu şimdi siz öyle yazınca kötü hissettim kendimi kötü biriymiş gibi düşündüm asla laf çakmak diye bir düşüncem olmaz sadece şirketin geçmişte oluşan beklentileri karşılayamamış olmasına biraz daha toleranslı davranılması gerekir diye düşünüyorum geçmiş beklentilerin karşılanamamış olmasına çok fazla takılıyormuşuz gibi geliyor aldığı yeni işler ile bunların telafisini kısa sürede yapabileceğini göstermedi mi sizce de biraz fazla haksızlık oluyor sanki geçmişe sürekli takılmak sonuçta hedef koydu ve başaramadı ama iyi niyetliydi denedi ve vazgeçmedi tekrar deniyor ve bu sefer başarıyor Lütfi bey ve şirketi de finansal anlamda mali yapısını bozmadan yürüterek Ar-Ge ağırlığı ile Amerika’da ve Avrupa’da kendisine inanarak büyütmeye başladı kolay değil iranda yaşananlardan sonra aynı inançla yurtdışında cesaret ile atılıma devam etmesi bu sektörde duayen olması kendine güveni ve hiç alanı olmamasına rağmen Mete bey ile sibergüvenlikte bir marka yaratarak yoluna kararlı adımlarla yürümesi yatırımcı olarak maalesef sabırlı olmaktan başka yapabilecek birşeyimiz yok gün gelir bu şirkete birileri methiyeler dizer umarım sizde 6 yıllık bir yatırımcı olarak o duyguları o an geldiğinde yaşıyor olursunuz bende aynı şekilde olmayı umuyorum.

Sayfa 584/916 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •