Sayfa 10/373 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Frenin açıklamasını bekliyor. Sonra coşacak ayi
    9 unda yönetim kurulu toplantısı mı var onların

2.  Alıntı Originally Posted by raprap29 Yazıyı Oku
    Öyle deyyolar

3. Katılığı tuttu gene bugün , yeşil olmamak için bunca çaba hayırdır ins

4.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Katılığı tuttu gene bugün , yeşil olmamak için bunca çaba hayırdır ins
    Dün dedin ya hocam Büyük resimde kalkan bisey var üzerimize geliyor 😉 ondandır. 😄 ama ters olanlar çoğunlukta..

5.  Alıntı Originally Posted by raprap29 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Öyle deyyolar
    sevgili rapra29 ve kepetto bfren için ayın 9 unda yönetim kurulu var diye yazmışsınıız bilgiye güvenelim mi çünkü kayıtlı sermaye artırımı için bu sene ikinci uzatma bitmişti üçüncü de spk onay vermiyor diye bilirim ve benim bekledigim de bu kayıtlı sermaye artırımı bunu da yönetim karar veriyor ve kayıtlıda oldugundan ödenmişi de aradan çıkartırlar diye ümit ediyorum bu yüzden bu bilgi şaka götürmez egerki dogruysa bu 3 silahşör ve yancıları da haftaya endeksi takmaz coşar ayın 9 u cumaya denk geldigi için haberi ancak algılarlar der tüm doslara hayırlı olmasını dilerim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6.  Alıntı Originally Posted by Prensten Yazıyı Oku
    Dün dedin ya hocam Büyük resimde kalkan bisey var üzerimize geliyor �� ondandır. �� ama ters olanlar çoğunlukta..
    10 kusur senedir
    Dalga boyunun tüm formasyonlarini gördüğümüz için bize vız gelir tırıs gider hocam

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili rapra29 ve kepetto bfren için ayın 9 unda yönetim kurulu var diye yazmışsınıız bilgiye güvenelim mi çünkü kayıtlı sermaye artırımı için bu sene ikinci uzatma bitmişti üçüncü de spk onay vermiyor diye bilirim ve benim bekledigim de bu kayıtlı sermaye artırımı bunu da yönetim karar veriyor ve kayıtlıda oldugundan ödenmişi de aradan çıkartırlar diye ümit ediyorum bu yüzden bu bilgi şaka götürmez egerki dogruysa bu 3 silahşör ve yancıları da haftaya endeksi takmaz coşar ayın 9 u cumaya denk geldigi için haberi ancak algılarlar der tüm doslara hayırlı olmasını dilerim.
    Yapacaklar ya bu cuma ya bi.cuma kaçarı yok
    Bu sefer mısır patlagi gibi olacağını düşünüyorum. Pes pese.. ole ondan alırım kazandığımız buna koyarım ondan.da alırım. Bu.sefer olmayacak gibime geliyor..neyse izleyip gorecegiz

8.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Yapacaklar ya bu cuma ya bi.cuma kaçarı yok
    Bu sefer mısır patlagi gibi olacağını düşünüyorum. Pes pese.. ole ondan alırım kazandığımız buna koyarım ondan.da alırım. Bu.sefer olmayacak gibime geliyor..neyse izleyip gorecegiz
    sevgili kepetto tarih yazılmış ayın 9 unda diye ben bfren haberlerini araştırdım ama böyle bir haber görmedim sn raprap da yazmış siz teyit etmişsiniz bunun için sordum bu haberin kaynagı dogru mu söyler çünkü 24 gün içersinde en azından kayıtlı işi bitmeli 2 kez uzattı 3 üncü kez uzatamıyor diye biliyorum hayırlı akşamlar der her şey gönlünüzce olsun dilegimi sunarım.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 10/373 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •